Astra j Tesla 6gb ram 128gb hafıza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Derhaan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Astra j aracıma 6gb ram 128 gb hafıza li navigold marka garantili teyp taktırdım. Herşeyinden çok memnunum fakat tek bir şey den memnun değilim. Sadece kendi müzik uygulamasinda müzik dinlerken ara ara yarım saniye yada daha az ses takılması oluyor. Aynı bluetoothdan müzik dinlerken bağlantı kopması gibi gibi. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Sorun neyden kaynakLaniyor olabilir. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Aynı şey benim 3 sene önce takdirdigim newfron 4 gb ramli tesla ekranda da oluyor. Bazen bir 3-4 sn ses gidiyor. Arada sırada oldugu icin çok takılmıyorum.
Daha büyük sorunum malesef ki ilk başlarda onemsemedigim android auto bağlantısı. Ben var diye biliyordum ama malesef olmuyor. Zlink diye bir program var ama olmuyor. Aldığım yere sordum senin cihaz eskidi dedi. Olmaz dedi. 3 senede cihaz mi eskir

• Beğen
Tepkiler: Derhaan
Bunlar malesef düzelmiyor, ben 3-4 yıl önce kadar aracımı sıfır almıştım ve çinden aliexpres üzerinden cihaz almıştım carplay vs. hepsi mevcuttu komple vs. yaşamadım. Türkiyedeki bu tarz cihazlarda malesef bu sorun oluyor. Cihazımın videosunu daha önce yapmıştım.

Geri