Astra k ekran

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fatih2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fatih2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Yeni astra k enjoy 1.6 cdti 110 manuel sahibi yim aracımda fabrikasyon olarak bilgi ekranlı cihaz yerine standar bir teyp var bu aracıma bir yakınımdan aldığım Dynamics fabrikasyon ekranını bana verdi taktırmam için ancak servisler uymaz diyor bir aparat veya başka şekilde bu sorunu çözen arkadaş varsa cevap yazarsa beni yönlendirme konusunda çok sevinirim

Hocam öncelikle ürünü montajlasanız bile çalışacakmı bunu öncelikle netleştirmelisiniz. Çünkü orjinal donanımlar montajlandığı araç dışında çalışmaması için şifreleniyor. Bunu fabrika üzerinden alınan kodlar ile bir şekilde çözebiliyorlar. K kasa henüz piyasada yeni olduğu için bu tarz işlemleri yapanlar az olabilir. Araştırmadan sakın ama sakın montajlamayınız. Dimyattaki pirince giderken eldeki bulgurdan olmayınız.

Teşekkürler bekleyelim biraz belki bi çözen olur bu işi

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Bu arada akılda gelmişken 3 farlı yetkili servise sordum Sakarya ekin oto aracın beyin tertibatı değişmesi lazım dedi 7-8 bin masraf ister deri Kocaeli ekcan da buna benzer bişey dedi gedizler getirin bakalım dedi biraz abartılı geldi bana sonuçta buda aynı aracın 2016 modelinde var bu ekran biraz daha araştıracağız

Son düzenleme:
Multimedya üzerinden araç ayarlarına müdahale ediliyorsa söylenilenler doğru olabilir, iyi araştırıp karar vermek lazım. Orjinal donanımlar beyin ile sürekli iletişim halinde oluyorlar ancak ben donanımlar arasında farklı beyin kullanılacağına inanmıyorum. Araştırmak lazım.

Günümüz arabalarının alt yapıları hemen hemen aynıdır yani alt yapılar hazırdır ama donanım koyulmaz. örnek olarak Astra G aracımız vardı fabrikadan deri koltuk. bütün koltuk ısıtma tertibatı hazırdı sadece tuş takıp çalıştırmak kalmıştı bize. neden derseniz deri koltuklarda koltuk ısıtma standart olduğu için. yine essential comfort paketlerde cosmo paketlerde olan soğutmalı torpidonun da altyapısı hazırdır meselaç sadece 2 parça takarak o da yapılabilir..ben beyinde 6-7 milyarlık bir düzeltme olacağına şahsen inanmıyorum. op-com vasıtasıyla özellikler aktif edilir ama burada sorun şu ki Opel eskiye nazaran bir değişiklik yaparak bu olayı bitirmiş de gerçekten dynamic paket ile sizin arabanın beyni farklı ise.. beyinler farklıysa beyin değişikliği olur o da para demek..

Merhabalar,

Multimedia konusunda bir gelişme Yok arkadaşlar yardımcı olabilecek arkadaşlar dönüş yaparsa çok sevinirim

OEM ürünlere dönmekten başka çare yok sanırım hocam.

Merhaba uzun bi ara oldu bizim multimedia işini çözen varmı arkadaşlar yada tecrübe edip deneyen oldumu

Aracin orjinal teybini monte etmen icin teybin ecu sunuda monte ettirmen lazim, hata verir yoksa.Ayrica arac yaziliminin da degismesi gerekir. Bununla ugrasmak yerine elinizdekini satip oem almaniz sizin icin daha yararli olacaktir

• Beğen
Tepkiler: kadsamuy
Geri