Astra Necvox DVN-A 1034 sorun

LazDrovya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar..
2017 model Opel Astra J aracıma bayii den alırken necvox navigasyon sistemi taktırdım ve aracımı öyle teslim aldım. İlk sene sıkıntısız kullanırken son 6-7 aydır ara ara sorunlar yaşamaktayım. Navigasyon kendi kendine sürekli farklı tuşlara basıyor, şarkıyı değiştiriyor, şarkı adını siliyor, başka program açıyor ve ben müdahale edemiyorum. Başlarda cihazı resetleyince sorun düzeliyordu ancak artık resetlemek de fayda etmiyor. Cihaza güncelleme yapmayı düşündüm ancak nasıl yapacağımı ve işe yarayaıp yaramayacağını bilemedim. Cihazım Necvox DVN-A 1034. Bir fikri olan ya da yardımcı olabilecek biri var mı?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ekranın üzerinde jelatin mevcut mu? Astramda da Necvox mevcut aynı sıkıntıları jelatin değişimiyle çözmüştük.. Düzelmiyorsa da cihazın dokunmatiğinde sıkıntı olabilir orijinal ürün olmadığı için zamanla aşırı sıcak/soğuk ortamlarda bulunduğu için bozulabiliyorlar..

LazDrovya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranın üzerinde jelatin mevcut mu? Astramda da Necvox mevcut aynı sıkıntıları jelatin değişimiyle çözmüştük.. Düzelmiyorsa da cihazın dokunmatiğinde sıkıntı olabilir orijinal ürün olmadığı için zamanla aşırı sıcak/soğuk ortamlarda bulunduğu için bozulabiliyorlar..
Jelatin yok. Ürünün garantisi de bitti. Servisle görüştüm, haklı olarak görmem gerekiyor dediler. Tahmini ne işlem olur ve ne kadara malolur bir fikriniz var mı?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Jelatin yok. Ürünün garantisi de bitti. Servisle görüştüm, haklı olarak görmem gerekiyor dediler. Tahmini ne işlem olur ve ne kadara malolur bir fikriniz var mı?

Hocam tahmini işlem en fazla ekran değişimi olur diye düşünüyorum fiyat konusunda maalesef tam bir bilgim yok..

• Beğen
Tepkiler: LazDrovya