astra sedan 2017 alacam tavsiye bayii

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vira01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vira01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2017 astra 1.6 sedan edition alacam aynı ilde bile bayi fiyatları fark ediyor ben de genel araştırıp gerekirse başka ilden bile alırım dedim. indirim kampanya yapan bayi var mı? yeni yakında alan arkadaşlar fiyat önerebilir mi? lpg de taktırmayı düşünüyorum görüş bildirebilir misiniz?

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Aralık ayında kampanya varken yakın bir arkadaşım istanbuldaki bayiden almıştı, İstanbuldaki bayilerden fiyat istemelisiniz bence.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Aralık ayında kampanya varken yakın bir arkadaşım istanbuldaki bayiden almıştı, İstanbuldaki bayilerden fiyat istemelisiniz bence.

teşekkürler, hoş buldum.
yıl sonu kampanyaları adana'da da oldu. o zaman alma imkanım yoktu. şu an aynı kampanyalar yok. daha yakın illerden yakın zamanda yok mu alan arkadaşlarımız. adana'da söylediğim araç 59,500 e sayacaklar gibi duruyor.

59,500 iyi bir fiyat gibi duruyor, İstanbuldaki bayilerden 1000 TL aşağıya bulursanız tercih edilebilir gibi duruyor.

Bence alma kardeş benzinli kasa 1393 kilo ve lpg sistemi(kücük simit 30 lt)takılınca agırlık 1458 kiloya çıkıyor şuan benim 2016 opel astra sedan edişın plasım var 4600 km de we çekiş düzde iyi ama rampada kalkıpta üst witeslere cıkıcam diyosan eğim çok olmamalı sanırım şanzıman dişli oranları uzun oldugundan rampada arabanın çekişi kayboluyo?yetkili serwisin girişindeki sözde yetkili arkadaş metin bey lpg yi bizim yolladımız yerde taktırırsanız anca öyle garantiye sokarız takılınca ara dosya açalım dedi tabi taktırtıktan 2 ay sonra serwise tekrar ugradıgımda metin bey taktırın sisteme lpg nizi işleriz demişti kendisi burdamı diyince metin bey işten çıktı we biz lpg yi asla önermiyoruz diyince ben o zaman ayıldım yani motor lpg ye uyumlu ama opel garantisi lpg takmanız durumunda oluşucak arızaları üslenmiyor we lpg yi taktırdıgınız markada ek ücretle garanti satın alıyorsunuz yani motorunuz her an arıza werme durumuyla karşı karşıya,ben size dizel az km de düşük model bi kasa almanızı tawsiye ederim 1.6 ister 110luk ister 136luk dizel motorlu hb yada sedan bi kasa almanızı ısrarla tawsiye ediyorum ben şahsen 1.6 atmosferik düz motorlu tipini aldıgım icin çok pişmanım lütfen almayın ha bulundugunuz il düz ise rampası yoksa o zaman olur yok rampaya hızlı girin gibi sözlere asla inanmayın aldıysanız geçmiş olsun

Geri