Astra Sedan Dizel 111.yıl... Fiyat Fiyat Fiyat....

Frankly35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son aldığım fiyat 38000 sizlerinde aldıkları fiyatları burda paylaşmasının yararımıza olacağı kanaatindeyim...

hangı 111. yıl bu murat arkadasım.dızel sanırım da manule mı easy mı.ben bugun manule 1.3 hb ıcın 34750 fıyat aldım.sedan sormadımacıkcası ama en uygun fıyatı ege bolgesınde mugla verdı

Bahsettiğim 1.3 cdti dizel manuel vites o kadar fark varmı acaba yav hb kasa ile sedan arasında...Opel Astra Sedan 111.YIL 1.3cdti (manuel) 38000

walla bende anlamadım.sahsı gorusum bu benım ama cıktıgından berı hıc sevemedım şu sedan kasayı.neden pahalı onu da anlamıs degılım.ama bu kadar fark var cıdden.yalnız bır baska konuda araca ek olarak xenon karter falan ekletmıssınız sanırım fıyata.eger bunlar varsa 38 ın ıcınde bence ıyı fıyat

doğrudur söylediklerinizde hediyeleri siparişi vericem fakat...1.sitesindeki fiyat listesini kaldırdılar...2.Genel olarak aralık ayını bekle diyorlar ...ondan şüphelerim var sonuçta aldıktan sonra 1 ay içinde 1-2 milyar zarar üzer beni ondan alanlarla almayı düşünenlerle fikir terakkisinde bulunuyorum fakat hb ile sedan arasındaki 3 milyarlık farkta ilginç geldi sonuçta aynı araç hadi sedan 1 daha pahalı olsun ama 3 ilginç...Bu arada bana bağaz lazım olduğu için mecburen sedan düşünüyorum...hakkımızda hayırlı olur inşallah doğru zaman şimdimi yoksa az daha beklemelimi... :)

Sedanın üstüne daha bir kasa çıkmadı ondandır birde 111.yıl olayı var o göz boyuyor..:)

bana bayıden bugun soylenen bu fıyatların 31 aralık tarıhıne kadar bu sekılde kalacagı daha sonra artacagı

Sanırım siz bu hafta almaya kararınızı verdiniz banada bayiden arkadaşın söyediği aralığı beklersen aracı beklemek zorunda kalabilirsin ne yapayım sizce bende alayım mı...dünyadaki en kötü şey kararsızlık ... :)

aracı beklemek zorunda kalırsanız ve arac ocakta gelırse suankı fıyatlardan yararlanamayabılırsınız.sahsen daha yenı 2006 astramı 26.ooo lıraya satmısbırısı olarak suankı donanımıyla bu astraları kacırmak bana koyar.oyuzden acılen alıyorum ve astrayı sevıyorum :))

Son olarak easytronik mi yoksa manuel mi düşünüyorsunuz ...söylenen easytroniklerde esp varmış fakat manuellerde yok ....fakat easytronik 1.3 motorla nasıl olur oda tartışılır senin düşüncen nedir

Geri