Astramı-0 km Focusmu

Astamı Focusmu

• 2000-2004 Astra

Oy: 33 30.8%
  • 0 km Ford Focus (Hb)

Oy: 74 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    107

Tekhatıram

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2004 Astramı-0 km Ford Focusmu (Hb)

siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
astra_classic_ii_gal_02.jpg
aus_gal2-15_small.jpg

Son düzenleme:
focus.
8 ila 4 yaştan bahsediyorsunuz,marka bu kıyaslamada önemini yitirir.
ama maliyet diye bakılırsa yine değişir

ben focus diyorum..focusun bu kasaları gerçekten hoşuma gidiyor..

Focus'un 1.6 dizelini kullanma fırsatı buldum 2007 model..Konforu gayet tatminkar..Çekişi ve hızlanması çok çok iyi..Frenleride çok iyi ve inanılmaz bir güven hissi veriyor..Dizel olmasına rağmen yakıtı biraz fazla geldi bana..Basınca içiyor mazotu...

Focus ama makyajlancak sanırım. O haliyle daha bi alımlı olacak. 2007 siyle bizzat Ankara İstanbul deneyimim oldu ve araç hakkaten güzel, (benim yorumum) Astra dan daha konforlu, daha sessiz, daha oturaklı, daha ferah, malzeme olarak sanırım hemen hemen aynı gibi ama Astra ağır basabilir, Astra nın da dış görüntüsü daha çekici geliyor bana!

Ford personeli olarak 2004 olmak şartıyla Astra diyorum.
Aynı zamanda 2007 Focus Tdcı Ghia h/b sahibiyim. Çok hassas kullanılması gerekiyor ve kesinlikle opet euro dizel kullanılmalı. Normal dizel kullanımlarında çok fazla enjektör + yakıt pompası arızası çıkarıyor.

1.6 tdci duratorq motorlu focuslar gerçekten güzel ivmeleniyor. ben focusu tercih ederim.Benim görüdüğüm olumsuz yani ise dizel olmasına ragmen tüketimi fazla

Ford personeli olarak 2004 olmak şartıyla Astra diyorum.
Aynı zamanda 2007 Focus Tdcı Ghia h/b sahibiyim. Çok hassas kullanılması gerekiyor ve kesinlikle opet euro dizel kullanılmalı. Normal dizel kullanımlarında çok fazla enjektör + yakıt pompası arızası çıkarıyor.

2004 olmak şartıyla derken, diğer astralara göre bir fark var mıdır? Yoksa modeli yüksek olduğu içinmi??

bu karşılaştırma tamamen dış görünüş e bakan bir karşılaştırma o yüzden astra diyorum focus hb hiç güzel bir araç değil özellikle arkası ama yol tutuşu ses yalıtımı yakıt tüketimi teknik özellikler gibi konularda yeni teknoloji kullanılması dolayısıyla tabi focus daha önde

Geri