astraya jant bakıyorum siz ne dersiniz....

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma uygun jant bakıorum orj. lastik ebatlarına
dscn0026lh9.jpg

jantların hepsi 15inç...
jant+lastik 600 ytl devino marka.ikinci el
devino654jo7ai9.jpg
98287030mu1yb2.jpg

kormetal mirage 0 600ytl
kormetalef7.jpg

stamford ssw
stamfordsswevoth8.jpg

zcw 500ytl cms shopta
photo0003gb0.jpg

maxx 600ytl gene cms shop
photo0002jm1.jpg

bunlar da olabilir:
clipboard01dsgfdcyt2.jpg
clipboard01xczmu5.jpg

ayrıca corsa c'nin we astra elegance jantlarını da olabilir die düşünüorum.araçta35mm yay ile birlikte kullanılacaktır...

jant+lastik 600 ytl devino marka.ikinci el

bunun 17'' yada 18'' i ince yanak lastikle çok güzel durur diye tahmin ediyorum

Seçenekler bunlar ise hiç alma daha iyi sonradan pişman olursun..

stamford ssw,maxx bunlar ıı bence...

Seçenekler bunlar ise hiç alma daha iyi sonradan pişman olursun..

nie böle dedin ki.yolda çatlama kırılma fln yapar die mi yoksa boyut için mi diosun.zti kışın elimize seradan para geçinceye kadar kullancm bu jantları da.aslında daa büyük olabilirdi özellkle 205 50 16 çok hoş ama yanakları çok ince bana dayanmicaını biliorum yollarda.....

yukardan 3. cü

Değerli arkadaşım,

40/45 veya 50 yanak için aynen ben de aynı şeyleri düşünüyorum ve halen inat ediyorum 196/60/15 kullanmaya. Benim tercihim (ki bu tercihler daha çok aracı 16 gibi gösterecektir; enjoy jantları gibi) :
TFT 504 siyah 15 ve MAXX olurdu.

15'' lerde jant çapını boydan boya içine alabilen desenleri tercih etmeni öneririm. O yüzden de stamford tarzı jantlardan (görüntü açısından küçültür) kaçın derim. Tercih elbette senin ama siyah janttan da kaçın. 60 yanak kirlenince özellikle siyah jant adeta lastik içinde kaybolmuş gibi gözükür. Son 2 örnekteki jantlar için minimum 45 yanak iyi olur.

15'' ten yüksek ölçüler kullanmak istersen de asla 40 yanak önermem. En az 205/45/17 veya 205/50/16 öneririm. Ancak, 205/50/16 lastikler piyasada oldukça yüksek fiyatlıdır ( Kumho vb.. hariç )

Bu soruna az cevap gelecektir. Malesef sitedeki üyelerin %85 i 17'' hayranıdır.

Sağlıklı günler dilerim

stamfordsswevoth8.jpg

Bence bu çok güzel.Astralara beş kollu kalın jantlar çok yakışıyor.

Bende jant bakıyorum.Sanayide bir yere sordum.Orjinal Opel jantları 3000YTL. diğer tüm jantlar için takımı 600 YTL fiyat söylediler.Uygun olsa orjinalden alacaktım.Bana baya pahalı geldi.

Geri