Atiker Kullanan Arkadaşlar Yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bnm12
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bnm12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 corsa 1.4 otomatik aracıma atiker taktırmak istiyorum. kullanan arakdaşlar memnunmusunuz ? araca uymama gibi bi sorun olurmu ?

Aracım otamatik değil ama yaklaşık 1,5 senedir atiker kullanıyorum. Şu ana kadar en ufak bir şikayetim olmadı.Tavsiye ederim.

99 Polo 1.6 kullanıyorum üzerinde atiker var ve çok memnunum depo dibini görse bile gaz yememezlik yada tekleme yapmıyor çok sağlıklı ölçemedim ama 20 TL ile şehiriçi 100-110 km yapıyor galiba

Bendede atiker var herhangi bir sorun çıkarmadı

ben sadece işçilik hatası yüzünden biraz çektim ama 6 aydır sorun yok işçilik çok önemli ben bunu bizzat yaşadım gördüm

bende 3 aydir atiker kullaniyorum cok memnunum ama bu iste iscilik en önemli husus.

9 aydır atikerliyim sıkıntı yok iyi bi ustayla sıkıntı yaşamazsın

9 aydır atikerliyim sıkıntı yok iyi bi ustayla sıkıntı yaşamazsın
Kardeşim meraba.
Kayseride arıza ışığı yandığı için atiker servisine gittim.baktılar ve lpg programının yanlış sürüm olduğunu söylediler. yeni program yüklediler ayar yaptılar.arıza ışığı dahada yanmadı ve performansda sanki daha güzel gibi geldi bana.

18 aydır atiker kullanıyorum, Şeytan kulağına en ufak sorun yaşamadım. (maşaallah)

Kardeşim meraba.
Kayseride arıza ışığı yandığı için atiker servisine gittim.baktılar ve lpg programının yanlış sürüm olduğunu söylediler. yeni program yüklediler ayar yaptılar.arıza ışığı dahada yanmadı ve performansda sanki daha güzel gibi geldi bana.

iyi güzel de simdiye kadar neden yanmamıstı acaba

Geri