Atiker sirali gaz

asimavi326

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar atiker marka sıralı gaz taktırıcam bu konuda bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim
arabam 1997 model opel vectra b kasa

Son düzenleme:

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İlk önce hoşgeldiniz. üye arşivi bölünüzde kendinizi tanıtırsanız ve imzanıza AD-SOYAD eklerseniz daha fazla yardımcı olunacaktır. iyi forumlar

asimavi326

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kusura bakmayın yeniyim dedikleriniz aynen yaptım

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde imzanıza ad soyad ekleme zorunluluğu var.

bende 2.5 hafta oluyo atiker sıralı sıstem lpg sıstemı taktırdık.aracta performans eksıklıgı az da olsa hıssedilir oldu.bugun karabukten ovacıga 140 km hızla 250 km yol gittim ve bir 10 km sonra kırmızıya düştü ama en dusuk hızımız 100 dü ve arkada bagaj vardı depoyu 50 ytl fullemıstım.
sakın kullanımda sehır ıcı 185 kr falan yakıyor.(babam kullanırken aslında :D) ben kullnaırsam 220 krs yakıyor :D

tavsiye edilir...

atlbbpe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC marka tafsiye ederim

merhaba arkadaşım bende 1998 model 2,0 gls vectra var. mart 2008 brc my 07 taktırdım. çok memnunum gücünden ve hızından hiç bir kaybım olmadı çok memnunum. babamda brc 2006 yılından buyana mondeo sorunsuz kullnıyor.
1500 ytl 10 ay taksitle taktırdım.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans Kaybı Yok Dİyemezsiniz Kullandığım Tüm LPG Li Modellerde Performans Kaybı Var Ama Hissedebilmek zor anca yüksek vites ve hız yapmaya kalkarsan Bariz Belli oluyor yoksa fazla anlaşılmaz Test Edin 0 - ile 100 km ulaşmasına benzin ve gaz arasında anlarsınız basit bir olay bence aynı taktik ile hem gaz hem benzin deneyin 100 km hıza en çabuk benzin çıkacaktır

ama şehir içi ekonomik ve anlaşılmaz ani hızlanma pek yapmadığımız iş
Bilgi Amaçlı Yazdım Tamamen kendi deneylerim ve Fikrim Deneyin Görün derim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans Kaybı Yok Dİyemezsiniz Kullandığım Tüm LPG Li Modellerde Performans Kaybı Var Ama Hissedebilmek zor anca yüksek vites ve hız yapmaya kalkarsan Bariz Belli oluyor yoksa fazla anlaşılmaz Test Edin 0 - ile 100 km ulaşmasına benzin ve gaz arasında anlarsınız basit bir olay bence aynı taktik ile hem gaz hem benzin deneyin 100 km hıza en çabuk benzin çıkacaktır

ama şehir içi ekonomik ve anlaşılmaz ani hızlanma pek yapmadığımız iş
Bilgi Amaçlı Yazdım Tamamen kendi deneylerim ve Fikrim Deneyin Görün derim

ben 210 kadar bastım hızlanmada en ufak bır problemım yok yalnız arkada bagaj + 6 kısı bınmek zorunda kaldım arabaya o zman biraz anladım performans kaybını o kadarda olsun litresine 3ytl vermek yerıne 1.88 verırım :D

sorbetroyal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vectra nisan ayında taktırdım. farkedilebilir bir performans düşüşü yok. gayet iyi, şehir içi 170 şehir dışı 145-150 yakıyorum. atkerden oldukça memnunum. yanlız işçilik çok önemli

atlbbpe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her iskinide denedim fark yok

arkadaşlar benim 1998 model 2,0 gls aracımdaki lpg sistemiyle benzinde nasıl bir tepki gösteriyorsa aynısını sıralı sistem tüptede aynı tepkiyi gösteriyor hızlanma süreleri aynı son hızları aynı yükte rampada gösterdiği tepki aynı ben farkı anlayamadım ayrıca bu benim aracımda değil ford 2,0 mondeo da aynı bu yukarda okuduklarımdan anladığım kadarıyla tüpün markası takan usta ve uygulanan yazılımlardan kaynaklandığına kara verdim bizim araçlarımızda BRC takılı sorunsuz çalışmaya devam ediyor.
Teşekkürler ARILI OTOGAZ