Atikerde ses traktör gibi

• Konuyu başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Atiker kullanıyorum enjektörleri neden bu kadar sesli. Aldığımdan beri böyle.
Aldığım yer noırmal dedi kayseride gösterdim onlarda normal dedi. ban öyle geliyor ki bunlar markaya sahip çıkmıyor.
Arkadaşımın arcında da var atiker honda city de onda tık ses yok.

Taktıralı 3 ayı geçti soguklarda daha beter. Rolantide ses rahatsız ediyor tır tır tır.
Bu sorunla karşılaşanlardan yardım talep ediyorum. Sorun lpg enjektörlerinde mi acaba?

fikir ve önerileriniz bekliyorum...

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam büyük ihtiaml motor koruma kapağını kesip oraya yerleştirmişlerdir.atikercilerin çoğunda bu özürlülük var

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın hocam, ses araç içindeyken de rahatsız ediyor mu ? ben de taktırmadan önce bu markayla görüştüm.ses gelir ama aracın içindeyken duyulmaz demişlerdi.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG enjektörlerini motor kapağının oraya koydukları zaman hafif yükselti oluyor. Kapağıda tam kapanmıyor. Ben altına (LPG enjektörü ile-Motor kapağının arasına ) keçe koydum. Artık ses yapmıyor pek.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kapağın altında manifadlta yakın ses sıkıntım yok sesi değisik ama dikkat etmeden anlasılmıyor

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Kapağın orada değil arkadaşlar arkasına koydular araç çalışır haldeyken enjektörleri falan oynattım, altına bişey koymak istedim kaldıramadım. Ama çok rahatsız ediyor. Rolantide daha çok, vites geçişlerinde bile duyuyorum, bildiğiniz traktör gibi.
Yarın okuldan sonra detaylı bir bakayım, sonrada yazarım buraya...

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı ses bende de var. araç içine daha çok duyuluyor. ilk binenler dizel mi diyor. ama o kadar abartacak ses değil. dikkat edilirse duyuluyor. benim enjektörler de ön cama yakın bölümde. ve sistemim atiker.

çözüm bulurusa ben de denerim :D ya da haftasonu bi atikerciye sormak lazım.

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde atiker. Montajı motor kapağı üzerine yaptılar. Kaputu açtığımda ancak enjektör sesleri duyuluyor.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendeki atiker dede öyle ses vardı tekrar gittim yerini değiştirdiler şu an hiç ses yok.