Audi A4 B6 kasa 1.8T quattro 2002 model alıcam sizce nasıl

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da 2002 model 1.8t quattro buldum sizce nasıldır km biraz fazla ama temiz görünüyor 262.000 km de sanroof lu füme renk 1buçuk parça boyalı değişen yok lpg var uzerınde kış lastıklerı bu sene takılmış 163 beygir araç fiyat 33.500 arac deri döşeme esp asr abs dijital klima sürekli 4 çeker arka park sensor xenon far sizce nasıl 6 aylık vergısı 200 lira

ben olsam o km deki bir araca tanımadığım kişiden almaya yanaşmazdım...33.000 tl para veriyorsun az değil pişman olmaman dileğiyle...

Zevk sizin ama vereceğiniz parada az para değil birde 10 yıllık bir araç uzay mekiği olsa ne yazar,km de yüksek adam tam satması gerektiği zamanda satıyor ama siz bence o arabayı alan kişi olmayın bundan sonra ki problemlerle uğraşacak olma riskiniz oldukça yüksek.O arabaya yanaşmak büyük bir kumar.

son pişmanlık olur. oda fayda etmez.....

2004 öncesi vw bmw gibi prim yapan bir araba değil kenan abi...benden demesi :)
ama güzel arabadır...ibrahim abinin dediği gibi bir komşu tanıdık gibi birinin arabasıysa nasıl kullanıldığını biliyorsanız çok koca görmemişse bitmez kolay kolay da...neeeyyse :)

tesekkur ederım arkadslar bu araca uzun yıllar bınılecek aıle bınecek saglamlık ve guvenlık arıyorum yada ne onerırsınız 30-33 arası

ille o araba diyorsanız motoruda geçtim en pahalıya mal olabilecek arızalar şanzıman ve 4x4 ün sistemlerinden çıkar bilginizolsun.

satmam diyorsanız 2001 sonrası e 39 5.20i bakın. temizini bulursanız alın. sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz :)

Ben 2002 Audi A4ü, 2012 Opel Astraya tercih ederim. Motoru ve şanzımanı son derece sağlam bir alet. Konforu ve Kaliteyi zaten söylemeye gerek yok. İyice baktırıp alınabilir. Hatta biraz daha düşük km denk getirseniz tadından yenmez.

Bunlar benim görüşüm kimse yanlış anlamasın, Aracı periyodik olarak yetkili servise sokacak kadar zengin değilsem BMW yi bile Audiye tercih etmem.

Geri