Audiobahn

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AUDİOBAHN

ARKADASLAR BU MARKA HAKKINDA BIR BILGISI OLAN
VARMI ACABA

marka çok kaliteli jbl,pioneer vs. markalarının üstünde bir markadır tamamen profosyonel ürünleri var fakat fiyatları da aşırı derece de uçuk..,

arkadaşımda kicker L7 bass var pioneer ve jbl markalarında anfiler denedik tam randıman alamadık bu markanın bi anfisini aldık şimdi süper çalıyor ama dediğim gibi fiyatları biraz tuzlu

marka çok kaliteli jbl,pioneer vs. markalarının üstünde bir markadır tamamen profosyonel ürünleri var fakat fiyatları da aşırı derece de uçuk..,

arkadaşımda kicker L7 bass var pioneer ve jbl markalarında anfiler denedik tam randıman alamadık bu markanın bi anfisini aldık şimdi süper çalıyor ama dediğim gibi fiyatları biraz tuzlu

şaka yaptın sanırım kardeşim:) audıobahn batmış bir firma sanırım şuanda piyasada kalan mallar hep dönüyor.
ayrıca kalite olarak pıoneer jbl den üstün hiç deme bu markaların çok üst serileri varki audıobahn yanına bile yaklaşamaz.kalite olarak çok vasat değil 1500 hct 2000 rms amplisini kullanmışdım bir ara tipi felan fena değil ama taş çatlasa 1500 rms zor weriyor onun için yorumdabulunurken duyduklarımızı değil kullandıklarımızı tecrübelerimizi yansıtalım

audiobahn kaliteli bir markadır aklında şüphe kalmasın

bu modelden kullanan biri olduğunu sanmıyorum forumda.tanesi 9oo watt rms ten 2 adet mi kullanacaksın?corsa c de mi kullanacaksın? bagaja koymayı düşünüyorsan uygun litreyi sağlayamazsın şimdiden söyleyeyim.ayrıca bu 2 canavarı neyle ve hangi kablo alt yapısıyla beslemeyi düşünüyorsun? amfi ve kablo bileşenlerin neler?

Bana kalırsa JBL ile PİONEER aynı satırda denk olarak alınıcak marka değil.

Geri