Aux girişi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _ferhat_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ferhat_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra h olan arabamdaki aux girşine mp3 player ı bagladım, çalışıyor fakat ben ses açma kapama dışında ekranda başka birşey yapamıyorum şarkı ismi ekranda yazmıyor yada parça değiştiremiyorum ancak mp3 player dan degisiyor. herkeste boylemi yoksa ben mi yanlıs birsey yapıyorum, simdiden teşekkürler...

hepimizde öyle:D
araç sadece ses kaynağı olarak algılıyor.usb giriş değil ki data aktarabilsin.yani isim bilgisi şarkı bilgisi gibi.sadece stereo kabloyla sesi aktarıyor.şarkı değişimi gibi işlemleri de mp3 player üzerinden yapacaksın.

Benim astra H elegance 2006 model ben aux girişi bulamadım ?? opsiyonel bişey mi bu acaba?

bizimkilerde teybin arkasından bağlaman lazım hasan önde bir soket yok...yeni astralarda olduğunuda şimdi duydum..ama tatmin edici bir ses olmaz bence ses mono olarak girilebiliyor çünkü telefon kiti bağlamak için olması lazım....yenilerde nasıl bilmem ama

yorumlarınız için teşekkürler pek kullanışlı olmuyor ama idare edicez artık. yanlız ses kalitesi iyi diyebilirm normal cd kalitesinde

ferhat ne almıştın ki???

aux ten ses kalitesi oldukça iyi.özellikle kaliteli bir mp3 player kullanın ve yüklediğiniz şarkıları kendiniz yapıyorsanız kayıt kaliteini maximumda yapın.

ben teybmide değiştirdim tesisatımıda duruma göre laptobumu bağlıyorum ister müsük ister film bile izliyorum sonuç olarak aux girişi sadece ses yükseltici ara kaynağı olarak kullanılabilir

Geri