AUX nasıl bağlanır?

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2006 Model opel Astra aracım için AUX çıkışı bağlamayı düşünüyorum.Teyip de buna desteklerse tabii.. arkadaşlar bizim araçarın bunu nasıl yapabiliceğim hakkında video olur döküman olur bilgisi olan varmıdır?

Emre bey öncelikle bilgilendirm kısa yolu için teşekkür ederim. Bu videoyu daha önce forumda izledim ama bu benim işimi zorlaştırabilir. benim işimi şöylede görebilir tabi proje daha önce aktif olarak kullanıldımı bilmiyorum;

cd30 cihazın arkasında AUX çıkışı var ise eğer AUX bağlayıp streo çıkışa lehimle halletmek daha sonra cep tel bile taksam rahat bir şekilde kullanmak. Maksadım pratik çözüm. Sizin belirtmiş oldugunuz projede Aküden kablo çekme olayı bahsi geçiyor ve onun içinde oto teyp işlerinden detaylı anlamakta gerekli gibi geliyor. Benimki hobi biraz sanırım bozup düzelticez :) bu tarz bir proje daha önce yapan varmıdır yada teyp desteklermi AUX cıkışı var ise tabii. Eğer var derseniz cesaretlenip fotolarla sizlerlede paylaşmak isterim. Birde hadi diyelim var peki AUX kablosunu nerden çıkartmam gerekecek?

Geri