avi uzantılı video...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Flash Belleğimde bir sürü avi uzantılı klip var.Arabamda izlemek istiyorum ama bazılarını açıyor bazılarını açmıyor.Avi uzantısı çalıştırmıyor desek, bir kısmını çalıp bir kısmını çalmamak ne alaka.iki klibinde özelliklerine baktım writing encoder tarzı bir bölüm var onlar farklı...Sizce ne yapmam lazım?

teyp: pioneer dvh-735av

gerçek avi uzantılı videoları çalıştırır o aletler, kodlama biçiminden ötürü xvid avi, mp4 avi gibi biçimlere dönüşmüş avi dosyalarıdır onlar, total video converter yordamıyla AVI formatına dönüştürürseniz çalışacaktır muhtemelen

Bi deneyelim bakalım :)

bence çözünürlükten dolayı 420 p olarak avi yapın yada aşağıdaki programı kurun ve video size yazan yeri auto seçin çalışır.
xilisoft hd video converter muhteşem bir program tüm formatlara çevirir. kolay gelsin.

Ben video çevirici program olarak " Any Video Converter Ultimate " programınını öneririm

Kendimde full sürümünü kullanıyorum gayet iyi bir program xilisoft bir süre sonra lisans sahte uyarısı verip başını şişiriyor dediğimi kullan sen

Arkadaşlar format faktory ile çalışan videoların uzantısına bakarak diğerlerinin de uzantısını xvid olarak çeviri yaptım ama çözünürlükle ilgili bir hata verdi açılmadı :(

Ethem abi sanırım senin dediğin sorun bu olsa gerek bir daha deneyeceğim :)

Ben video çevirici program olarak " Any Video Converter Ultimate " programınını öneririm

Kendimde full sürümünü kullanıyorum gayet iyi bir program xilisoft bir süre sonra lisans sahte uyarısı verip başını şişiriyor dediğimi kullan sen

ben 3 yıldır kullanıyorum sıkıntı yok. gelen güncellemeleri kabul etme yeter.

Sorun çözüldü arkadaşlar.Çözünürlük değerini küçülttüm halloldu

Geri