Bakım Fiyatı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mahir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar geçen gün ön fren balatalarına baktırmak için servise gittim ve aşağıda yazılan işlemler gerçekleşti sizce fiyat olarak nasıl bana gayet uygun geldi. Araç 94 model C12NZ Corsa B

Ön fren balatası GM...................70 TL
Dış sıcaklık sensörü....................15 TL
Polen filtresi.............................10 TL
Yakıt filtresi.............................10 TL
Bujiler GM................................30 TL
Ön fren diskleri tornalama...........20 TL
İşçilik......................................30 TL

TOPLAM..................................185 TL tuttu 180 TL verdim

Aslında baktığımızda pek fazla bir şey yapmamışlar ya :) sadece fren işi ama şahsen ben aracımda ki frenleri yaptıracak olsan servis değilde sadece işi fren olan bir yeri tercih ederim ;)

Aslında baktığımızda pek fazla bir şey yapmamışlar ya :) sadece fren işi ama şahsen ben aracımda ki frenleri yaptıracak olsan servis değilde sadece işi fren olan bir yeri tercih ederim ;)

O zaman benim düşündüğüm gibi uygun değil normal bir fiyata halletmişiz diyelim ;)

Aslında fiyat pahalı değil ama yapılan işlerde ortada... ;) sürekli bir ustan var mı?

Aslında fiyat pahalı değil ama yapılan işlerde ortada... ;) sürekli bir ustan var mı?

Haklısınız :) Sürekli gittiğim bir servis var şaşmazda turna opel sait bey orada yaptırdım.

Şimdi havalar soğuk aslında biraz daha ısınsın da bende şaşmaz da bir fren servisi var oraya gideceğim. Benim bir arkadaşım gitti. Adam sadece fren işi yapıyor. Arkadaşın balataları değiştirmiş. Sonra gerekli torna işlerini yapmış ve tüm sistemin bakımını yapmış 150 TL aslında bana uygun geldi. Sanki.. bende orada yaptırayım diyorum.

Şimdi havalar soğuk aslında biraz daha ısınsın da bende şaşmaz da bir fren servisi var oraya gideceğim. Benim bir arkadaşım gitti. Adam sadece fren işi yapıyor. Arkadaşın balataları değiştirmiş. Sonra gerekli torna işlerini yapmış ve tüm sistemin bakımını yapmış 150 TL aslında bana uygun geldi. Sanki.. bende orada yaptırayım diyorum.

evet abi fiyat uygun duruyor artık bir daha ki sefere bende senin gibi yaparım :)

Geri