bakımım bıttı sayılır

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı ıle motor ve mekanık bakımlarımı bugun yaptım
solteker bılya
sağ rotil (çıkan orjinal preslısıymıs bu yasa kadar orjınal kalmıs hayret ettim )
hava filtresi
polen filtresi
yağ filtresi
termostat
petronas motor yağ
alternator kayıs
akis koruklerı içdış
antifiriz
difransiyel yağı
ust kapaktakı catlak gıderıldı
aracım nızamıye geldı hayırlısı ıle pazartesı de parcacının yanlıs verdıgı benzın fıltresı degıstırılecek amerıkan park modulu takılacak ısımız sımdılık bıtecek.
bıde pc ye bagladık hata kodlarını sıldık ama yolcu fısegı surucu fısegı atesleme tabancası gıbı hatalrı verdı onları sılemedık herhalde koltugun altındakı aırbag baglantı ıle ılgılı sıkıntılardan dolayı

damacan da ne var ????? :D

Hayırlı olsun size baya bir pahalıya patlamış görünüyor. Bende eski arabalarla uğraşmamak için 5 yaşının üstünde araba almayı düşünmüyorum :):)

Hayırlı olsun size baya bir pahalıya patlamış görünüyor. Bende eski arabalarla uğraşmamak için 5 yaşının üstünde araba almayı düşünmüyorum :):)[/QUOT

doğukan sıfır al :) antalya sanayiisi bıktırıyor insanı.. chevrolede indirim var değerlendirmek lazım..

Hayırlı olsun size baya bir pahalıya patlamış görünüyor. Bende eski arabalarla uğraşmamak için 5 yaşının üstünde araba almayı düşünmüyorum :):)[/QUOT

doğukan sıfır al :) antalya sanayiisi bıktırıyor insanı.. chevrolede indirim var değerlendirmek lazım..

Hasan usta artık Hyundai Era aldık. 3-4 sene sonra Sıfır km Opel Astra Classic Sedan alarak Opel'e geri dönüş yapıcam :)

yanlız antalya sanayisi hakkaten adamın burnundan getirir...fazlasıyla doğru,utanmasa lastikçi bile bijonları sıkmayıp kendi kendini sıkar bunlar diyecek,birine bir iş yaptıracaksın ama gözünü ayırmaya gelmiyor...

Damacanada 20 litrelik EKREM konsantresi varmış gibi hayal ettim bir an :D

Hayırlı olsun size baya bir pahalıya patlamış görünüyor. Bende eski arabalarla uğraşmamak için 5 yaşının üstünde araba almayı düşünmüyorum :):)

yok hocam ne pahalısı ya şahin malzeme fiyatına walla o kadar malzeme
malzemelerın toplamı 300 tl tuttu ıscılık verdım 150 tl o kadar malzemeler pahalı degıl ustamda ıyıydı vectra kullandıgımı hıssettım walla dıreksıyon bı hafıfledı ses kesıldı kendıne geldı arac walla

954firebladedamacan da ne var ????? :D 954firebladedamacan da ne var ????? :D Flea_ damacana Ekrem diye birine ait ole gozukuyor walla orda duruyordu :bir:

Geri