bas kutusu yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan RESUL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimde magnat 38'' cm lik x press subwoofor var ama buna kabin yapacam medefeden portları herşeyi hazır ama bas kutusunun ölçülerini bilmiyorum ne boyutlarda olması gerektigini bilmiyorum bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkr ederim yardımlarınızı bekliyuorum arkadaşlar . ÖLÇÜLERİ CM OLARAK VERİRSENİZ SEVİNİRİM TŞK EDERİM

patron büyük firmaların net adreslerine gir 38 cm lik bi tane ürün ac orda teknik bilgi pdf leri olur onların içinde kolon tipine göre kaç litre olması gerektiği yazıyor.

krdeş baktım ama tam ölçülerini vermiyolar yani 33cm 45cm diyo taban ölcüsü vermiyolar bana tam ölçüleri bulamadım

http://manuals.harman.com/JBL/CAR/Boxes and Parameters/GTO1514TD.pdf

arkadaşım kutunu nasıl yapıcan bilmiyorum ama verdiğim linkten litrelere ulaşırsın kutunun şekline görede sen hesapla mdf lerin enini boyunu artık sonucta kutuya göre litreler belli dökümanda.

arkadaşlar ilginiz için tşkr ediyorum verdiginiz linklerde ne kadar litre oldukları yazıyo ama benim subwoofer modeli xpress 115 miş oda 250 litre takabül gösteriyo linkte malesef bagaja sıgmıyo çok büyük geliyooo ne yapacagımı bilmiyorum tam ölçülerini bulmadım

Son düzenleme:
Free air galiba sende o şekilde kullan aracın sedansa olur galiba ama hatchback se bilmiyorum sedan araçlarda güzel bir bagaj izolasyonuyla iyi ses alanlar var montajı da koltuk arkasına ters bağlıyorlar.

Geri