bertone cam sorunu..!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Sami csn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sami csn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese mrb.Bayadır uğraştığım fakat nedenini bulamadığım bi sorun var aracımda bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..2002 model bertone 1.6 sahibiyim alalı 2-3 ay oldu. kullanan arkadaşlar bilir kapılarda direk olmadığı için kapı açılıp kapanırken cam otomatik olarak bikaç cm kendi inip kalkıyor.bazen kapıyı kapattığımda camın kalkması gerekirken cam yarıya kadr düşüyor yada cam acıkken kaldırmak istediğimde de sanki indirme tuşuna başıomuşum gibi aşağı iniyor.3. sanayide bikaç yere gösterdim kimisi fitillerin değişmesi gerektiğini o yüzden olduğunu kimiside cam kaldırma motorunda bi arıza olduğunu orda bi engel varmış gibi algıladığını o yüzdende camı kaldırmadığını sölediler.hangisine inancağımı saşırdım acıkcası::( yorumlarınızı bekliorumm....

ilk önce armıza hoşgeldin. teknik servis bölümüne girip sorununu orda anlatırsan sorunun çözülür

Zamanında aynı problemi yasamıştım cam motorunu kontrol ettirin. Ya temizlik yeterli olacaktır ya değişmesi gerekecektir.

Basit bir sorun, o kapıyı söküp toplarsanız düzelecektir. Cama birşey sürttüğü için, bir şey şıkıştığını sanıp güvenlik olarak camı aşağı indirmektedir. Cam dediğiniz gibi düğmeye basmış gibi iniyorsa bundandır. Cam aşağı hızlıca düşüyorsa sizin dediğiniz nedenlerdendir.

hoşbulduk:)..kenan arkadaşım dediğin gibi teknik servis bölümüne yazdım inş hallolur.yorumlarınız için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri