Beyaz Astra G ye cam filmi yakışır mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fat304h
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fat304h

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel ailesi.

2003 Model Astra G kasa aracım var.Daha dogrusu Astra G'nin arkasinin uzun hali araç. [emoji1]

Öncelikle aracım tamamem orjinal degisen hicbir parcasi yok.Jant kapagi vs dahil.Renk beyaz (fotograf koyacagim asagiya zaten)

Yakisir mi sizce yaptiranlarda yorum yaparsa sevinirim

b7fd5a42947fbc2949a8dcd91d59aa4c.jpg

Bende de astra g Hb var. Sizinki uzun olan değil sedan. Daha önce başka konuda da gördüm uzun olan yazdığınızı. Sedan astra g dememiz yeterli :)
Sorduğunuz soruya gelecek olursak bende astra g kasa kullandığımdan ve aracım beyaz olduğundan çok koyu olmamakla birlikte yakıştığını söyleyebilirim.

bu zamana kadar filmsiz kalması hata bence...

Bence çok yakışır. Beyaz olup siyah cam ve siyah tavan yapılınca yakışmayan araç gördüğümü hatırlamıyorum. Hatta altta paylaştığım linkteki araçta beyaz jant da var. Bence gayet hoş olmuş. Arkası uzun olan ne demek derken sedanı kastettiğinizi geç anladım :D Ona da yakışır hatchbacke de :)

http://i.ytimg.com/vi/52QXkWKe-Pw/maxresdefault.jpg

Bence çok yakışır. Beyaz olup siyah cam ve siyah tavan yapılınca yakışmayan araç gördüğümü hatırlamıyorum. Hatta altta paylaştığım linkteki araçta beyaz jant da var. Bence gayet hoş olmuş. Arkası uzun olan ne demek derken sedanı kastettiğinizi geç anladım :D Ona da yakışır hatchbacke de :)

Çok koyu olmazsa yakışır bence.
Hocam ön ve arkaları kac numara yaptirayim ayri ayri yazarmiziniz
Bende de astra g Hb var. Sizinki uzun olan değil sedan. Daha önce başka konuda da gördüm uzun olan yazdığınızı. Sedan astra g dememiz yeterli :)
Sorduğunuz soruya gelecek olursak bende astra g kasa kullandığımdan ve aracım beyaz olduğundan çok koyu olmamakla birlikte yakıştığını söyleyebilirim.
Merhaba kusura bakmayin direk sedan diyecektim aslinda [emoji1]

Astra G nin aynisi sadece astra G nin bagaj kismi kesik gibi o yuzden karismasin diye demisrim hocam [emoji1]
bu zamana kadar filmsiz kalması hata bence...
Sizede sorayim kac numara yaptirayim

kac numara olsun hocam

Numara olarak bilmiyorum açıkçası, Ziebart ölçüsüyle %46 yani "orta ton" bence en güzeli. Bu aracıma da bunu yaptıracağım muayeneden sonra.

Yakışmasına yakışır ama çok koyu yapılması durumunda çevirmelerde problem yaratır , ayrıca muayne istasyonlarında renk tonu gözetmeksizin hafif kusurlu olarak kayda geçiyorlar. Yine de uv güneş ışınlarını koruyucu özelliğinin olması sebebiyle tavsiye ederim. Ton olarakta açık tonlar seçilmeli.
Ek olarak ; Bu tür bir uygulama yapılacak ise kesinlikle kaliteli ürünler ile özellikle imkan varsa 3M ile yapılması gerek. Haricinde kalitesiz filmler belli bir zamandan sonra rengi maviye , mora , yeşile falan dönüyor.

Son düzenleme:
Geri