Bi daha mı Aygaz LPG, tövbe

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı 1000 kmdir lpg ile kullanıyorum.
Şu ana kadar sürekli acıbadem total istasyonundan lpg/benzin aldım.
LPG de ne bir tekleme ne de silkeleme vardı, taki
Gezi için gittiğim kıyıköy e kadar.

Yanlış hatırlamıyorsam Saray'dan geçerken LPG az kalmıştı, doldurayım dedim.
Opet'e girdim, AYGAZ EUROLPG alıcam.
Doldurduk, 20 km sonra arabada bir tekleme, silkeleme başgösterdiki sormayın.
Ş.içinden geçerken özellikle çok bariz silkeleme yapıyordu.
Bir ara benzine bile almak zorunda kaldım.

Kalan yolu lpg ile geldim ancak keyfim kaçmıştı.
İstanbula döndüğümde kalan yeri Total'den eklettim, şimdi azaldı diyebilirim ancak gene devam ediyor..
Sanırım deponun bitmesini beklemekten başka çare yok

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ,yalnız şöyle bir örnek vereyim yakın bir zamanda sizin durumun tam tersini yaşadım, aylardır euro lpg kullanırım aynı istasyondan alırım çok ta memnunum, bir defa farklı bir yerden yani opetten aldım aldığıma bin pişman oldum, değiştirdim aynı yerden yine aynı marka aldım tekrardan , araç kendine geldi , şimdi burada genelleme yapmak doğru değil her markanın kullandığı yakıt kalitesi farklı olabileceği gibi farklı illerdeki aynı markalı istasyonların bile yakıt kaliteleri birbirinden farklıdır buna çok şahit oldum, sizinkisi ufak bir şanssızlık :)tekrardan geçmiş olsun.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sertan bey linki inceledim güzel yorumlarda var aykırı yorumlarda var :) kesinlikle genelleme yapmıyorum ama eurolpg den memnunum hiç sorun yaşamadım ve % 95 aynı marka ve aynı istasyondan alarak 8-9000 km kadar yol yaptım,bundan önce total kullanırdım yerleşim yerim değişince buna döndüm, tüketim değerlerimde gayet güzel, şimdi aynı markalar farklı illerdeki istasyonlarında farklı kalite yakıt kullanıyorlarsa bunun bir standardının olduğunu söylemek doğru olmaz ama yanlışsam düzeltin lütfen.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sertan bey linki inceledim güzel yorumlarda var aykırı yorumlarda var :) kesinlikle genelleme yapmıyorum ama eurolpg den memnunum hiç sorun yaşamadım ve % 95 aynı marka ve aynı istasyondan alarak 8-9000 km kadar yol yaptım,bundan önce total kullanırdım yerleşim yerim değişince buna döndüm, tüketim değerlerimde gayet güzel, şimdi aynı markalar farklı illerdeki istasyonlarında farklı kalite yakıt kullanıyorlarsa bunun bir standardının olduğunu söylemek doğru olmaz ama yanlışsam düzeltin lütfen.
Aynı sorunu arkadaşımın astra g de yaşadık.Lpg filtresi,yağdan tıkandı.
Ülkemizde yakıt denetimlerinin yeterli düzeyde yapıldığına inanmıyorum.O nedenle sizin de yazdığınız gibi," aynı markalar farklı illerdeki istasyonlarında farklı kalite yakıt kullanıyor olabilirler " diyorum.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg de sorun yaşarsanız,ilk önce lpg filtresini değiştirmeyi deneyin derim.
Paylaşımlarımın yararı olursa,ne mutlu bana.Çoğumuzun arzusu bu,değilmi.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu arkadaşımın astra g de yaşadık.Lpg filtresi,yağdan tıkandı.
Ülkemizde yakıt denetimlerinin yeterli düzeyde yapıldığına inanmıyorum.O nedenle sizin de yazdığınız gibi," aynı markalar farklı illerdeki istasyonlarında farklı kalite yakıt kullanıyor olabilirler " diyorum.

denetimler konusunda haklısınız şeklen iyi yapılıyor görünebilir ama özünde kesinlikle yeterli değil.

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depoyu bitirim, problem bariz bir şekilde devam ederse filitreyi inceyeleceğim tabiki..
bakalım ne çıkıcak..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke sitemizle daha önceden tanısmıs olsaydınız tüm üyelerimiz aygaz eurolpg nin katkılarının filtreyi tıkadıgını biliyor :(

euro katkısı çıkmadan önce en iyi gaz aygaz dı.

şimdi gaz alınabilcek en iyi yer total gas yada bjk li arkadaslar için milangaz vs. :D

@alper

gaz aldıgınız lpg istasyonu hangi şehirde?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke sitemizle daha önceden tanısmıs olsaydınız tüm üyelerimiz aygaz eurolpg nin katkılarının filtreyi tıkadıgını biliyor :(

euro katkısı çıkmadan önce en iyi gaz aygaz dı.

şimdi gaz alınabilcek en iyi yer total gas yada bjk li arkadaslar için milangaz vs. :D

@alper

gaz aldıgınız lpg istasyonu hangi şehirde?

:D savaşta söylenmez :) ben totalden alıyorum devamlı, çok memnunum...