bi soru vectra b bagaj kapağı uzaktan kumandayla açılır mı

arastgeldi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet sayın ustalar nette dolaşırken bizim anahtarlara benzeyen ama 3 butonlu anahtarlar gördüm.sanırım omeganın anahtarlarıydı ve muhtemelen 3. buton bagajı açıyordu.bizim vectralar için bu mümkünmüdür?

bende vectra b cdx 97 model uzaktan kumanda ile açılıyor ve kitliyor zaten bagajı

bu soruyla ilgili formda bi yazışma olmuştu sanırım...

bagaja bir motor takılır ve içerden düğmeyle açılır;eğer bagaj açma özelliği olan alarm varsa; alarmla da kumandadan açılır;şelf servis bölümünde bir konu vardı bu olayla ilgili...

acılır ben kadett'e bıle yaptım fakat suanda bagaj korugu kaldıramadıgı ıcın atıl vazıyette bu arada bagaj korugu almak lazım

valla benim otomatik heryer açılıp kapanıyor açtığımda bagaj kapılar benzin kapaı bile açılıyor demek istediğini tam anlamadım ben

brk kilidin açılmasından bahsetmiyor, mercedeslerde olduğu gibi kumandadan bi tuşa basıldığında bagaj kapağının açılıp kapanmasından bahsediyor...

düşünmek lazım Bagay kapaqına bi yay taksa o a$aqıdan yukarı doqru kapagı gerDirse baskı yapsa.. Bagajın kiLidini de deqi$tirSe.. Kumandaya bastıqında Mersedesteki gibi acılır.. Yanlız yayLar hidroLik oLsun yoksa tAn tun die acılır :D

benim astrada bagajı açmak için dügmege bastigimda. elimi hemen çekersem bile kapak kendisi açiliyor. muhtemelen çogunda boyledir.
sadece kapagi açmak içni bir motor yapilirsa. ki onuda MOKIA (cengiz abi) paylasmisti self servis bolumunde. o zaman güzel biseyler olabilir. sonrasinda ise 3 tuşlu bir anahtar alinir ve ona baglanir.

Geri