BID ekranı GID ile veya üstüyle değiştirmek? 2004 model

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar 2004 model astra h 1.6 modelim var BID ekranı direk GID ekran alıp onunla değiştirebilir miyim? opcom veya obd ile bağlanıp tanıtmak mı gerekir direk çalışır mı ? 2004 destekliyor mu?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aldığınız yere mutlak kodu çözülmüşmü sorun sonrasında takabilirsiniz ve opcom ile tanıtmak gerekli ama gid ekranı teybiyle birlikte alırsanız tanıtmaya gerek yok ve teybi delphinin bulursanız hem 3 satırlı gid ve aux bluetooth bağlantılı alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: kaanelo

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığınız yere mutlak kodu çözülmüşmü sorun sonrasında takabilirsiniz ve opcom ile tanıtmak gerekli ama gid ekranı teybiyle birlikte alırsanız tanıtmaya gerek yok ve teybi delphinin bulursanız hem 3 satırlı gid ve aux bluetooth bağlantılı alabilirsiniz

selam çok teşekkürler hızlı cevap için. teybiyle alamam çünkü esas ekran isteme sebebim yenileme yapmak . aracıma yeni touch and connect teyp getirttim.bu teyple kullanmak için takacağım açıkçası.
şuanki sorunum da teypde çalanları BID ekranım görmüyor bunu çözme imkanım var mı bir de Gizli menü olan BC menüsüne bu teyple nasıl gireceğim?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
o zaman cıd ekran bulun tavsiyemdir herşey gözükür

• Beğen

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman cıd ekran bulun tavsiyemdir herşey gözükür
CID de araştırdım ama bulmak imkansıza yakın bir ekran çoğu çıkmacı da hangi ekranın ne oldugunu hiç bilmiyor. ben bu opcom vb islemlerini alpata'da yaptırabilir miyim sizce? bir de teybimle mutlaka touch&connect i biliyosunuzdur bu bc menüsüne nasıl giricem?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
teybi biliyorum ama cid ile tuşu unuttum şuan oluyor ona iyi bir elektornikci bulmanız gerekli dediğim gibi mutlak alirkende aldığınız yere teyb boşanırıldımı araç ile diyin yoksa kullanamazsınız çöp olur

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bunun yanında araca esp dır ahl ultrasonik alarmdir parktroniktir eklenebilir

• Beğen