Bir mağdur daha Corsa D

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan recep76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
corsad.jpg

Daha öncede konu açmıştım. Bakın Corsa D kullanıcının başına gelenlere...
1yıl önce aldığı aracın 80bin km gibi rakam düşürülmüş. Ve bu araç alınmadan önce yetkili servisten raporlu.

corsad.jpg

Daha öncede konu açmıştım. Bakın Corsa D kullanıcının başına gelenlere...
1yıl önce aldığı aracın 80bin km gibi rakam düşürülmüş. Ve bu araç alınmadan önce yetkili servisten raporlu.

eğer araç sizinse expertiz raporuyla mahkemeye verin ve servis hakkında gazetede ilan verin böyle böyle yaptılar diye sonrada opel trye bildireblirsiniz yetkili servis ünvanını alırlar

eğer araç sizinse expertiz raporuyla mahkemeye verin ve servis hakkında gazetede ilan verin böyle böyle yaptılar diye sonrada opel trye bildireblirsiniz yetkili servis ünvanını alırlar

Üzücü durum ama benim aracım değil. Tech2'yi kurcalamayı severim. Gittiğim özel servise gelen aracın km değerleri.

Üzücü durum ama benim aracım değil. Tech2'yi kurcalamayı severim. Gittiğim özel servise gelen aracın km değerleri.

çok kötü bir durum gerçekten adamı uyardınız mı gerçi iyilikten maraz doğar ama:D bende bir motor satmıştım 50 binde ve kazasızdı benden sonra 3 kez daha el değiştirmiş geçenlerde denk geldi yine bir cafede 24 bindeydi ve kaza yapmış adam bana satmaya çalışıyor:D motoruna anahtar bile değmedi çiziği dahi yok ikinci sahibiyim diye dedim bu motorun ilk sahibi bendim 50 binde sattım kazası yoktu motorun trigeri ve gergisi haliyle değişti yani bendeyken her bakımını eksiksiz yaptırdım benden sonra siz 3. kişisiniz ve motor 24 bine gelmiş depo boyanmış sağ grenaj boyanmış ve belliki sağ tarafa düşmüş grenaj tırnaklarıda hasarlı ayrıca kafada boyalı motordan çalışırken gelen sesleride sayayım mı dedim arkasına bile bakmadan uzaklaştı:D

Geri