biraz modifiye olsa !!!!

joetarzan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1schx.jpg

Arkadaşlar aracıma biraz modiye yapmak istiyorum... ve sizlerden yardım bekliyorum..
Öncelikle ön farlar ....
iç aydınlatma (kalorifer aydınlatması , kadran aydınlatması , spor pedallar , göğüslük kaplama v.s gibi şeyler)
kapı kolları ve çıtalara krom kaplama karlık ve spoilder v.s

yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:
Kapı kolları ve yan cıtalrı arac renginde boyamak kromdan daha iyi astrada krom iyi durmuyor aracı biraz indir yay istiyor farları angel far alınabilir stopları şeffaf boya ile boyayabilirsin camlara film plaklıkları iptal et app plaka jantların güzel gibi panel ışıklandırmasını turuncu yada kırmızı yap gibi

Kapı kolları ve yan cıtalrı arac renginde boyamak kromdan daha iyi astrada krom iyi durmuyor aracı biraz indir yay istiyor farları angel far alınabilir stopları şeffaf boya ile boyayabilirsin camlara film plaklıkları iptal et app plaka jantların güzel gibi panel ışıklandırmasını turuncu yada kırmızı yap gibi

fikirlerinize teşekkür ederim

arabayı indirdiğimde konforu sıfıra düştüğünü söleyenler var ... ama spor yay taktırdığım zaman bu sorun galiba halledilir.....
bana toplam ne kadara mal olur

fikirlerinize teşekkür ederim

arabayı indirdiğimde konforu sıfıra düştüğünü söleyenler var ... ama spor yay taktırdığım zaman bu sorun galiba halledilir.....
bana toplam ne kadara mal olur
Aracı indirme dışındakiler 4 kapı kolu ve yan bant astar boya 100 tl filmde 100 tl boyayı al kendin uygula 15/20 tl app kendin yap 10 tl angeller değişiyor 300 de var 600 de var o değişir ama diğerleri 200 /250 tl diğer 2/3 değişikliği yaparsın

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için
en kısa zamanda yapıp resimlerini burdan paylaşacağım ...

arka stoplarını boya,opel armasını ıptal et,parklarını iptal edip sınyallere baglat,bide ofsetli bi jant takarsan,tadından yenmez o zman basmanda gerekıyo arabayı,bnm fikrim marspellerını ve kapı çıtalarını boyatma arbayı gösteren sıyah yerlerıdır kara senın

Aslında araç ile oynamanın sınırı yok. Tamamen bütçe ile ilgili. Ne kadara kadar oynamak istiyorsunuz, ona göre yardımcı olalım.

Aslında araç ile oynamanın sınırı yok. Tamamen bütçe ile ilgili. Ne kadara kadar oynamak istiyorsunuz, ona göre yardımcı olalım.

1000 tl gibi bir bütçem var yardımcı olursanız memnun olurum ...

Geri