Blackberry @ Vectra ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Buraq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turkcell'in yeni getirdigi blackberry bold'dan edindim bir adet fakat arac kullanırken beni oldukca zorluyor (gps,konusma,mail vs).
Internette düzgün bir tutucu bulamadım buldugumda cama vantuzlu (hic istemedigim bir sekil).
Konsolu delip deşmeden monte edebilecegim,olmusken bluetooth ile konusma imkanı saglayabilecek bir arac kiti önerebilir misiniz ?
Bt olsa iyi olur ama olmasada olur durumundayım.Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

Aracınızdaki orjinal teybinizin telefon özelliğini aktif hale getirmeyi deneseniz.

a0001681_47a1eef724909.jpg

Son düzenleme:
telefon özelliği var mı ki hic bilmiyorum bugune kadar kullanmadıgım icin dikkatte etmedim...ama sanmıyorum ki olsun cd30 mp3

Telefon özelliği sizin CD30 u brakın eski car 300 400 lerde bile var.
Teybinizin arkasında TEL ve MRQ girişleri var hatta tavan lambanızsa delik ızgara şeklinde bi bölüm var ise. mikrofonunuz bile hazırdır.
Sadece teybinizin arka baglantılarını yaptırmanız gerekiyor.
Servis e ugradığnızda bi sorun isterseniz.

Altaki Etiket CD 30 a ait. Gördüğünüz gibi TEL MUTE ucu var. PH+ PH- telefonunuzun ses çıkışının baglandığı yer
pict0084jj8.jpg

Hatta yabancı modellerde orta ekranda da gösteriyor

displaymy5mx4.jpg

Son düzenleme:
cok sagolun buyuk ihtimal servise zor geleceginden ugrasmak bile istemezler ama ısrarcı olmak lazım heralde...

Aslında biraz elektronikten anlyosan kendin de yapabilirsin.
Ben olsam Bitane Bulutoth kulaklık alır teybin içine takardım kulaklığı parçalar kulaklık uçlarını PH+ PH- ye baglar Mic i de varsa yukarda ona yoksa teybin CD deliğine uygun bi yere sesi alacak monte ederdim.

Aslında bu iş için satılan bulutoth araç kitleri var bildiğim kadarıyla onları araştrabilirsin.

Araca bu özellik konduysa servisin çokta mırın kırın etmeye hakkı yok. Ama 2 kablo baglantısı için nekadar isterler bilmiyorum.

kamala7yv.gif

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar,
Astra H daki Cd30 Mp3 cihazına bu bağlantıları yapmak için teybi nasıl sökeceğiz? Teybin kenarındaki 4 tane deliğe çivi gibi birşey takarak teybi çıkartabilirmiyiz?Bir yöntemi varmıdır?

Merhaba Arkadaşlar,
Astra H daki Cd30 Mp3 cihazına bu bağlantıları yapmak için teybi nasıl sökeceğiz? Teybin kenarındaki 4 tane deliğe çivi gibi birşey takarak teybi çıkartabilirmiyiz?Bir yöntemi varmıdır?
o deliklere aparatla yada 4 adet ince elektronikçi tornavidası takarak çıkarabilirsin

Geri