Blacklist

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli not! : Öncelikle verdiğim bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.Yani çokça merak edilen konu olan Corsa opc'nin hangi araçlar ile boy ölçüşebildiğini,performansını ve klasmanındaki araçlar ile ne seviyede oldugunu öğrenmeniz içinidir,onu geçtim,bunu yendim,uçarım kaçarım manası yoktur. ;)
Önemli not 2 : Detaylı bilgi vermeyeceğim,denemeler tamamen trafiğe kapalı alanda denenmiştir. Geçen seferki gibi yolda kapışılmamıştır . :rolleyes:

Blacklist'e iki yeni araç eklendi bugun

1.2005 BMW 5.28i stock, roll'da hiçbir şansı yok. Fark en az 5 boy kadar vardı her denemede,4 kez,2,3,4. viteslerde denedik.

2.Mini Cooper S R53 : Alta Lightened Crank Pulley,Alta Cai : 1.5 , 2 boy arası değişen farklar oldu.Düşük devirde kalkıldıgında özellikle hiç şansı yok. :)

Denemeler,İstanbul Park yakınlarında,Jandarma eşliği ve izin ile yapılmıştır.Video,fotoğraf vs. mevcut oldugu halde,kurallar gereği foruma koymuyorum.Artık bu şekilde bir post ' da yasak ise,bir daha bilgilendiremeyeceğim.

Son düzenleme:
Trafiğe kapalı alanda , ve kontrollü bir şekilde denendiğine göre, video'ya sayın başkanlarımız bişey demez sanırım :)

5.28i kaç HP kaç motor acaba bilgilendirirmisiniz ?

birde videoları bekliyoruz:D

bu tam olarak nedir emre zevk galiba
aynı araçlarla sen sürdünmü opc'ene karşı sorun şöförlerde olmasın
5.28 bmw diyorsun nasıl geçtin kardeş
msn: irmscherastra@hotmail.co
bana resimleri atsana bakayım

BMW leri gözünüzde büyütmeyin o kadar tamam M ler iyi yürüyo ama hepsi M3 veya M5 değiller...

Diğer bi konu 2005 model 528i yi nerden buldunuz. E60 kasa 528i ler sadece amerikaya gitti. Üzerinde ki motor 3.0 litre 231hp gücünde ve araç 1600kg.

gözümün önünde Astra OPC ile 5.30i kapıştı. OPC aldı gitti. peki buna ne diyorsunuz ?

530i hangi model hangi kasa bilmiyorum ama astra opc nin geçmesi zor değil çok şaşıramak lazım...

benim dediğim 5.30, E60 kasa 2003 modeldi..
arkadaşın dediği de 2004, fakat ruhsata 2005 geçenlerden olabilir..

2003 model E60 lar E39 daki motorlar ile aynı 231hp. 2005ten itibaren 256hp olması lazım. En son şuan da piayasada olan E60 530i ler ise 272hp

ben onları 1.6 ecotecimle bile yerim :D:D

yasal olduğu için video ve fotolar serbesttir diye düşünüyorum. merakla bekliyoruz

Arkadaşlar öncelikle bir düzeltme yapayım,nedense 2003-2005 model sanardım hep bu kasaları ,ancak 2001 modelmiş araç. E39 5.28i, E60 değil yani :) 6 silindir , 2.800 cc 194 hp motoru var.

Videoları iPhone'dan PCye attıktan sonra isteyenlere ÖM olarak atabilirim. Buraya koymanın yine de uygun oldugunu düşünmüyorum.Topic'deki mesaj yazan herkese öm yollarım :)

ok gönderiyorum..

Geri