blaupunkt car yardım

ahmet6630

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a bende opel vectra gl 1.6 16v. sorun :teyip orjinal bildiğiniz gibi ''blaupunkt car 300'' teybımden şöyle bir hata alıyorum: teybimi açıyorum ses gelmiyor görüntü var ama 5dk geçiyor sonra sesi yavaş yavaş açılıyor kısık bir sesle başlıyor ma hiçbir zaman tam çıkmıyor arkdaşlar sorunum bu teybimden tam ses çıkmıyor yardım lütfen..

teyibi radyoya al (UML) (TP) ve 1. radyu kanal dügmesine yani 1 e üçünede aynı anda bas biraz bekle ekranda ses seviyesi diye bişey çıkar onu en üst seviyeye ayarla ve 3 sn kadar as tuşuna bas. car 300 teyibin böyle bi özelligi var bi dene belki olur

s.a bende opel vectra gl 1.6 16v. sorun :teyip orjinal bildiğiniz gibi ''blaupunkt car 300'' teybımden şöyle bir hata alıyorum: teybimi açıyorum ses gelmiyor görüntü var ama 5dk geçiyor sonra sesi yavaş yavaş açılıyor kısık bir sesle başlıyor ma hiçbir zaman tam çıkmıyor arkdaşlar sorunum bu teybimden tam ses çıkmıyor yardım lütfen..
merhaba
sizin cihazda besleme arızası var gözüküyor blaupunkt yetkili servise getirip baktırmanızı tavsiye ederim

iyi günler

Geri