Bor Power Yakıt katkısı hk

oyle_dema

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Bor Power hakkında bilgisi olan varmı? işe yarar mı?
teşekkürler

Özetle 140.000km de kullandığımda fark etmişti, 0 aracıma koymuyorum

Gördüğüm kadarıyla eski havası kalmadı. Sanayide ürünün satışları nasıl diye sorduğumda, üzerindeki tozlardan belli olmuyor mu diyene de rastladım, tek tük satılıyor diyene de.

abi direk servisler satıyor ondandır vatandaş artık dükkandan almıyor yani ondan ellerinde kalmış olabilir :)

bu arada arkadaş yakıt katkısı demiş yağ katkısı olan üründen bahsetmemiş.

Başlığı tam okumayınca :).

yakıt katkısı için birşey diyemem ama yağ katkısının faydasını gördüm özelikle sabahları ilk çalışma esnasında.

yakıt katkısı için birşey diyemem ama yağ katkısının faydasını gördüm özelikle sabahları ilk çalışma esnasında.

Sessiz mi çalışıyor ne gibi bir faydasını görüdünüz?
Tşk.

en kalitelisi diyew koymuştum ölü motora fark etmesine fark etti sessizleşmişti araba ama motor ölü olunca çok fark ettirmedi sonra motoru yaptırttıktan sonra hiç koymadım sadece yağ bence uçuyorlar yok bg arttırır az yaktırır gibi şeyler uydurma bence

bu daha önceleride konuşuldu yazıldı çizildi bu forumda bor zaten yağ katkısı değil bende yukarda dilimiz alışmış yağ katkısı yazdım ama değil motor katkısı esasen metal katkısı aracının motorundaki erozyana uğraşım yerleri bor partikülü doldurup aracının sağlıklı çalışmasını sağlıyor işin basit kaba anlatımı bu.. bir mucize performans yada beygir artışı yakıt ekonomisi sunmuyor ama insanlar bunu kullandımı öyle bir beklentileri oluyor.. kimse demiyorki benim yıpranmış motorum daha sessiz ve sağlıklı çalışıyor millet işin o kısmında değil yani illa ekonomi ve performans olucak zaten öyle bir şey olsa yağ firmaları hatta araba firmaları kendi fabrika çıkışı kullanır ve kullanılmasını önerir..

BORPower MS-250 Ultra(1900 cc Motora Kadar Olan Otomobillerde.)

http://www.borpoweronline.com/
  • Yağ ömrünü %100 arttırır.
  • Motor gücünü %9 - %15 arttırır.
  • Yakıtttan %5 - %20 arası tasarruf sağlar.
  • Rektefiye ömrü %50 artar.
  • Yağ eksiltme %50 - %80 azalır.
  • Sesi azaltır.
  • Harareti keser.
  • Piston, sekman kaynatmayı önler.
  • Egzoz gazlarını %10 - %15 azaltır.

Hakan, biz iddia etmiyoruz ki, üretici firmanın kendisi iddia ediyor :)

Geri