Bozuk yolda titreme sesleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan **35**
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

**35**

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra g 1.6 aracim var tikirtili yollara girdigim zaman beni rahatsız eden çok fazla tsesler duyuyorum.Araç içinde gevşek bazi yerler vardi yaptim ama sesler hala devam etmekte koltuk basliklarindan gelen sesleri kesin olarak biliyorum ancak birde sağ ön kapi ve sağ arka kapi camlari titriyor gibi astra g sahipleri yardimci olursaniz çok sevinirim bu sesler biktirdi artik beni

Cam fitillerinin zamanla işlevini yitirmesi sebebiyle bu sesleri duyarsınız, dıptıslı müziklerde sesi açtığınızda da dızz dızz diye titreme duyarsınız. Ön konsoldan torpidodan çeşitli yerlerden hep gelir bu sesler.

bence astra değil bu kardeşim opel kroniği müziğin sesini aç yola devam;)

Daha 4 ay oldu alali sirf bu yüzden satabilirim arabayi aracin ici komple titrermiya kapi içi dosemelerine kadar söktürüp baktircam olmadi elveda opel

Önlere orjinal 32 basiyorum ama arka lastikleri 30 yapiyorum normali 28 sesler sağ on kapi ile sağ arka kapi yada bagaj camindan geliyor sol tarafta hicbir şey yok bi abimizinde astra h var ondada böyle bi problem yasanmis heryeri söktürdüm demişti bozuk para cikmis :) keşke benimde sorunum bu kadar basit olsa

Önlere orjinal 32 basiyorum ama arka lastikleri 30 yapiyorum normali 28 sesler sağ on kapi ile sağ arka kapi yada bagaj camindan geliyor sol tarafta hicbir şey yok bi abimizinde astra h var ondada böyle bi problem yasanmis heryeri söktürdüm demişti bozuk para cikmis :) keşke benimde sorunum bu kadar basit olsa

inşallah umduğun gıbı kuçük bi problem olur. ama parkeli yollar oldugu surece bu seslere çözüm bulmak için aracı komple söküp bal mumu ile kaplayıp tekrar montajlamak. deveye hendekde atlatırsın o zaman. dediğin gibi sesler insanı acayip soğutuyo ama sırf arabamın kasası ve görünüşü beni kendine ısındırıyo. onu hatalarıyla seviyorum:)

Dogru söylüyon kardesim helede arabayi yikatinca saatlerce izleyebilirim hersey yakisiyor arabaya elveda demek zor astrama hatta yok ciksin dursun sesler bu arada ilgilendigin icin tesekkurler

Geri