bu genç kardesinizle düsüncelerinizi paylasın

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 27serhat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

27serhat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah 2003 2005 model arası 1.7 dtı ya da
1.3 cdti c kasa corsa almak istiyorum ve bu konuda hiç bi fikrim yok çünkü
ilk arabam olacak ayrıca en bastan belirteyim kesinlikle ailemin hiç bir katkısı yok tamamen kendi birikimlerimle alacagım arabayı yani baba parasıyla araba alacak ceremesini biz cekiyoruz demeyin :) max bütçem
11.500 tl ve nacizane düsüncelerinize ihtiyacım var
aklınıza gelen herseyi yazabilirsiniz cünkü kesınlıkle buradakı herkesın benden cok daha fazla deneyimi mevcuttur düsünceleriniz için simdiden tesekkürler.. (özellikle camların acılması koltuk konulması ruhsata hususı olarak işlenmesi vergi ve sigorta için daha az ödeme yaptıracak ve alırken dikket etmem gerekenler ya da bana problem cıkarabilecek arastırıp da ögrenemedigim her sey)

genc adamsın al bı corsa gsı veya astra f gsı gazla gıtsın :)

corsa c 1.3 cdti den şaşma derim en masrafsız enaz yakan üzmeyecek arabalardan, tabiki baktır alırken. o elindeki bütçeylede tek kapı olanını alırsın muhtemelen şirket aracı olur en temizini araştırman tavsiyem, birde hersene muayenesi sıkıntı onun dışında otobüs fiyatına gezebileceğin bir araçtır seçenek senin.

ben olsam alırdım temiz bir astra gsi,ya da calibra keyfime bakardım ,bunların temizinin avantajı şu olur yağına suyuna dikkat edersen sadece baskı balata ve fren balatası değişimi için servise gidersin çok dayanıklı ve güçlü motorlara sahip aletler calibra neyse de bir asttra gsi sizin yaşınızda bir gence en ideal araç bence hem bütce olarak,hem performans olarak hem de görsellik olarak.
mesela ben olsam bu aracı alırdım
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=78124

corsa c 1.3 cdti den şaşma derim en masrafsız enaz yakan üzmeyecek arabalardan, tabiki baktır alırken. o elindeki bütçeylede tek kapı olanını alırsın muhtemelen şirket aracı olur en temizini araştırman tavsiyem, birde hersene muayenesi sıkıntı onun dışında otobüs fiyatına gezebileceğin bir araçtır seçenek senin.

hocam cok tesekkur ederım görüsün için lakin ögrendigime göre bu tek kapılı aracların hususi olarak gecenleri varmıs ve onlar 2 senede bir muayene oluyormus ayrıca 1.3 motor fiat yapımıymıs 1.7 ler ise ısuzu ve ısuzuya okuduklarımdan edındıgım kanaatle inanılmaz bir güven var bu nedenle 1.7 lik hususi olarak bulmaya calısıyorum tabi bu yazdıklarım sadece okuduklarımdan ögrendiklerim yanlıs biliyorsam düzeltin :)

elindeki bütçeyle temiz bir 1.7 al derim bende . ama kilotmeresinden emin ol. çok fazla piyasada kmsi düşmüş corsa var. içinin temizliğinden diriliğinden biraz tahmin yürütebilirsin.

ben olsam alırdım temiz bir astra gsi,ya da calibra keyfime bakardım ,bunların temizinin avantajı şu olur yağına suyuna dikkat edersen sadece baskı balata ve fren balatası değişimi için servise gidersin çok dayanıklı ve güçlü motorlara sahip aletler calibra neyse de bir asttra gsi sizin yaşınızda bir gence en ideal araç bence hem bütce olarak,hem performans olarak hem de görsellik olarak.
mesela ben olsam bu aracı alırdım
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=78124

hocam motor ve performans olarak düsünürsem kesinlikle haklısınız lakın bunların bı de benzın parası var kı dısı sizi yakar içi beni :sorry: yoksa 94 astra 1.4 i var memlekette kullanımı gayet keyiflı lakin biraz yasının verdıgı bir hantallık var bende son sınıf üniversite ögrencisi bir genç olarak hem biraz daha modern yüzlü hem de cebime uygun arac bakıyorum ve forumdan ve diger forumlardan ögrendigim kadarıyla corsa c benim aradıgım araba gibi görünüyor ama dizel araba daha önce hic kullanmamam ve ilk arabam olacak olması netıcesıyle takdirinizdir kı korkularım var :o görüsünüz için cok tesekkür ederim

teknoloji olarak 1.3 cdti daha üstün. ama genede sen bilirsin.

corsa iyidir tam genç arabası işte ben öğrenciyim valla corsa d var bana yetiyor:D

Geri