bu lamba nasıl bağlanır

buraktezel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün yorumlarında yazıyor, ister stop a bağlayıp firene bastığınızda sürekli yanar, ister parklara bağlayıp çakar olarak yanar, ister her ikisine birden bağlayıp iki işlevi birden yapabilirsiniz diyor. Demekki 2 tane + uç var.

Parklara bağlanırsa özellikle yağışlı havalarda çakar konumunda arkadan gelenleri çok zorda bırakabilir. Ya arka camın oradaki fren lambası ile yer değiştirilebilir ya da tampon altına egzoz seviyesinde sağ tarafa konabilir.

91s6.jpg

arka tamponun ortasına egzozun sağ tarafına bağlamayı düşünüyorum ama sonuçta yanlış bağlayıp aracı yakmak istemem sizede danışmak istedim

Stop lambasının kablosundan paralel bir hat çekerek tek bir devreyi sorunsuzca kullanabilirsin (ya devamlı yananı ya da çakar şeklinde yananı için). Sağlam bir işçilik için kabloları iyi izole edip güzelce bağlaman yeterli. İstediğim zaman stop lambası , istediğim zaman çakar lamba şeklinde kullanacağım dersen o zaman araya ya bir anahtar koyman ya da çakar devresi için ayrı bir yerden (mesela arka sis lambasından) ilave hat çekmen gerekecek. Ben olsam bagaja üç kademeli bir anahtar koyarak (anahtarı birinci devreye alınca çakar lamba ikinci devreye alınca da stop lambası olarak) kullanırdım.

stop ampulunun (+)sı alıcağıınızın ürünün (+)sına,(-)si (-)sine

Ürün led olduğu için tek yönlü çalışır zaten zarar vereceğin bi durum olmaz. Kısa devre yapıp sigorta attırma yeter

ben de bağladım aynı urunden bı zaman çıkardım 3 kablo baglıyosun bırı şase ben bırını duz yanan halını frene cakarıda sıse bağladım hıc bır sorun çıkarmadı sonra hoşuma gıtmedı cakar gıbı çakmıyor göze alması ımkansız led yanıp sonuyor sadece :)

tam bağlantı aksamından bahseder msn ?

Geri