bu sistem alınırmı?yardım lutfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan semin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba arkadasım elindeki sistemi satıyor ben almayı dusunuyorum sizce fiyatı nasıl sistem soyle ; pioneer teyp(modelini bilmiorum),önde 2 adet hertz mid tiz takımı arkada 2 adet infinity mid tiz takımı be bunları besleyen jbl anfi,1000 lik jbl bas ve bunu besleyen hurricane anfi.Fiyatı 700 tl

teybin markasına göre kurtarabilir. ha bide amfiler ne model ve çıkış rms leri ne bilmek lazım ezbere bişey denmez.

Peki bu fiyata 0 bi sistem alma ihtimalim varmı?sadece sıfır teyipler 300,400 lira.

Arkadaşım söylediklerinin hepsi iyi ürünler eğer cihazlar sağlamsa arkadaşınada güveniyorsan al bence birde modelleri belirtseydin daha sağlam birşey söylenebilirdi ama bence alınabilir.

teybin modeline göre kurtarabilir

hımm ben bi modelleri ogreneyim 0 alsam heralde 1500 den asagı bu işin içinden cıkamam

ortalama maliyetleri söyleyebilirim bu sistem için en üst düzey bir teyp kullanılmaz bunun için ortalama pioneer teyp:200-300TL arası, Hertz mid takımı:100-200TL arası, infinity büyük ihtimal referance serisidir oda 100-200TL arası, Jbl Bas 1000 yazıyorsa üstünde 10 senedir üretiliyor belkide şuan üretimi bitmiştir orjinal kabiniyle 120-130TL anfi olarak Jbl in stereo 75.4 mid anfisi kullanılmıştır onunda fiyatı150-200TL arasında Sierra hurricane Bas anfisi ise 150 TL civarıdır bunlar sıfır fiyatlarıdır bilgin olsun

arkadaşım bahsettigin tesisatın

Tüm kapılar infinity olucak olcak sekilde , jbl 5 kanal gto anfi ve pioneer 1200w anfiyi 900 liraya almıştım 0.. bilgine..

aynı fabrika cıkıştır infinity ile jbl..

infinity bi kademe daha iyi jbl den..

teşekkurler arkadaşlar ilginiz için sanırım anfi ve bas i ikinci el diğerlerini 0 alıcam

Geri