Bu teypte W/R girişi var mı???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alper216
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

alper216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Arabaya yeni bir teyp almak istiyorum. İnternette araştırırken Navitech TDC-4050 R teybi gördüm. Fiyatı uygun usb, sd kart girişi var. Benim ihtiyaçlarıma uygun. Yalnız ben teybi takarken direksiyondaki tuşların iptal olmamasını istiyorum:(. Bunun içinde teypte W/R çıkışı olması gerekiyormuş. Acaba bu teypte W/R çıkışı var mıdır?:confused: Varsa ona göre alıcam yoksa başka bir teyp markası bakacam. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

navitech sitesinde bu modelle ilgili bilgi görünmüyor.büyük ihtimalle wr çıkışı yoktur.
olsa bile extra masraf yapıp bir modül almak gerekecek.o modülünde bu modeli desteklememe ihtimali çok yüksek.

Merhaba arkadaşlar. Arabaya yeni bir teyp almak istiyorum. İnternette araştırırken Navitech TDC-4050 R teybi gördüm. Fiyatı uygun usb, sd kart girişi var. Benim ihtiyaçlarıma uygun. Yalnız ben teybi takarken direksiyondaki tuşların iptal olmamasını istiyorum:(. Bunun içinde teypte W/R çıkışı olması gerekiyormuş. Acaba bu teypte W/R çıkışı var mıdır?:confused: Varsa ona göre alıcam yoksa başka bir teyp markası bakacam. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
Alper bey,
navitech marka bir teypte W/R çıkışı olsa dahi o teybi direksiyon kumandasıyla kullanmanız nerdeyse imkansız çünkü ara adaptörü bulunmuyor.
ben yurt dışındaki eniştem vasıtasıyla bu işi yapıyorum ve 8 markaya uyumlu adaptör getirebiliyorum.Bunlar:
alpine,blaupunkt,clarion,jvc,kenwood,panasonic,pioneer ve sony.
Navitech için birçok ülkeden araştırma yaptım ama bulamadım.
Yukarıdaki markalara yönlenirseniz direksiyon kumandası kullanamama sorununuzu çok daha rahat hallederiz.
selamlar.

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler. Sanırım en iyisi bilindik markalara yönelmek.

Geri