Bulgaristan gocmenlerinin bulusma yeri...

evet bizim izin istikametinde kimler vardi ,sirbistandan giriyoruz sofya üstü otobana cikiyoruz istikamet edirne. Murat size uzakmi ?

6-7 hafta sonra sizin oralardan gececegimde o yüzden sordum:)

:) desenıze uzun bı yolculuk beklıyo sızı... kolay gelsın... valla duyduklarıma gore avrupanın yarısı buzmus artık erımıslermıdır bılmıyorum... ylda dıkkatlı olun sakına... gızlı buzlanmalara cok dıkkat... guneslı bı gunun gecesınde bıle ınanılmaz buzlanma oluyo...

yaklasik 6 haftadir kar durmuyor buzlar erimiyor zaten biktim vallahi evin önünü temizlemekten memlekete gitsemde icim isinsa biraz. ama sagolasin iki söför olarak gidiyoruz sirp ve bulgaristani günüze getirecegiz kislik lastigimizde yeni hayirlisi ..

aman aman emrah abi sana oyle seyler demem haddime degil... ama gercekten dikkat etmek gerekir 2 sofor meselesi gayet güzel zaten uzun yolculuga can dayanmaz... bulgaristanda gunduz vakti biyerden geçtim ve havada gayet guzeldi guneslı ve sıcak (kıs mevsımıne gore) aynı yoldan aksam 8 bucuk gibi gectim inanılmaz buz vardı... aractan indim ve ölçymeye calıstım 3 parmak kalın buz... ha belki su filan dokulmustur biyerden ama dikkatli olmak şart... sana simdiden hayırlı yolculuklar emrah abi... kazasız belasız bi var memleketimizede... :)

insallah Murat sagolasin, tabiki tedbiri elden birakmamak lazim . umarim subat sonuna kadar havalar biraz düzelir.

Geri