Bulgaristan gocmenlerinin bulusma yeri...

Murat .sirbistandan giris yaptigimizda sofya ya giriste sola dönüyoruz transit istanbul olarak ama o yol yanilmiyorsam 30 km civari cok bozuk sofyanin icin den de otobana gidis var bir kez gittim ama cikaramam tam oralari iyi taniyorsan anlatabilirmisin ..hem o diger yol transit yazan otobana cikana kadar cok uzun sofyanin icinden direk cikiliyor kapikule otobanina ..

emrah abi yanlis bilgi vermek istemem sofyanin sirbistan girisi hakkinda pek bilgim yok cunku ben sofyaya istanbul girisinde yasiyorum... isterseniz sofyanin icinden gecin zaman olarak cok buyuk bi kayip olmaz... eger icinden gecerseniz hemen zaten ana yoldan sofyanin cikisina yaklasirken hotel pliska var o yol boyunca ilerlediginizde istanbul yoluna cikarsiniz... plovdiv yoluna giriceksiniz ilk once yolda plovdiv yazisi olucak... plovdivin icine girmeden yola devam ediceksiniz zaten goruceksiniz svilingrad tabelasini... sanirim kapikuleden giriceksiniz... 30 km lik o yol hakkinda eminseniz sofyanin icinden girin derim az buz degil 30 km... size simdiden iyi yolculuklar... :) gule gule gidin dikkatli olun... sofyada hala ara sokaklarda buz mevcut ana yollarda yok tabi ama tedbiri elden birakmamak gerekir... saygilarimla emrah abi

sagolasin Murat.sadece 30 km olsa,,birde 30 km kadar geri sofya hizasina geliyoruz.yani sofyanin icinde girdigimizde otobana cikis 5-10 km ..ama diger istanbul transit yazan yerden gittigimizde 30+30 km ve yollardaki cukurlari anlatamam 3-4 ay önce enistem geldi cukura düssen bir daha cikamazsin diyor cok izinci cant parcalamis yollarda görmüs. o bakimdan dedim acaba sofyaya girip direk icinden mi otobana ciksam diye ama.bilmiyorum bakalim yine de tesekkürler..

oho janti cizicek kadar kotuyse girin icinden bosverin transit dediginiz yola cikabilirsiniz yine... hayirli yolculuklar yola cikmadan once haber veririsiniz yol bilgilerini sonra paylasirsiniz zaten... :)

subatin 21 i burdan cikiyoruz 22 si öglen gibi kismet olursa bulgaristani gececegiz bir kac gün önce hava sartlarindan bilgi alirim senden..

son bi kac gundur sofyada havalar cok guzel gunesli soguk degil pek sizin oralarda nasil havalar hemserilerim

istanbul biraz soğukçana murat, 2-3 derece oluyor sabahları, sonra biraz güneş çıkınca 7-8 oluyor.

sofyada belli olmuyo acikcasi bugun... sabah kalktigimda baya baya soguktu... ama yinede sofyanin o dondurucu soguklari yok simdilik

subatin 21 i burdan cikiyoruz 22 si öglen gibi kismet olursa bulgaristani gececegiz bir kac gün önce hava sartlarindan bilgi alirim senden..

emrah abi bu aksam bi akrabamiz almanyaya cekildiler ve bize ugradilar... o sizin bahsettiginiz 30 km lik yoldan acildi konu... sofyanin ici baya karisik 2 3 sefer gecmeme ragmen karistiririm yine dedi ve o 30 km lik yoldan geciceklerini soyledi... adamda 2001 model e270 merco var adam o arabayi oraya soktuysa demekki gecilebilir bi yer... ama yanliz cok deliklerin oldugunu ve 40 50 km hizla gidilebildigini soyledi... secim senin abi kendine bak ben bilgi sahibi oldukca o yolla ilgili sana haber veririm...

Geri