Bulgaristan gocmenlerinin bulusma yeri...

BULGARISTAN KURCALI de feci cinayet... bu sabah erken saatlerde kircalide bir cocuk (17 yasinda) eve geldiginde annesinin cesediyle karsilasmis soylentilere gore kafasi ve bacaklari kesinlen ceset cocuk odasindaymis... ayrica 7 yasindaki cocukta kacirilmis... buyuk cocuk polise haber vermis arastirmalar sonucu 7 yasindaki cocuk ayni dairenin cati katinda olu bulunmus... olen kadinin kocasi gece mesaiye kalmis sabah eve cok gec gelmis... kusura bakmayin tam dogru durus anlatamadim ben kircalidenimde boyle bisinin burnumuzun dibinde olmasi cok sasirtti beni... haber kaynagini buldum ama bulgarca... insan boyle bisiyi nasil yapar bilmiyorum...

emrah abi bu aksam bi akrabamiz almanyaya cekildiler ve bize ugradilar... o sizin bahsettiginiz 30 km lik yoldan acildi konu... sofyanin ici baya karisik 2 3 sefer gecmeme ragmen karistiririm yine dedi ve o 30 km lik yoldan geciceklerini soyledi... adamda 2001 model e270 merco var adam o arabayi oraya soktuysa demekki gecilebilir bi yer... ama yanliz cok deliklerin oldugunu ve 40 50 km hizla gidilebildigini soyledi... secim senin abi kendine bak ben bilgi sahibi oldukca o yolla ilgili sana haber veririm...

Murat galiba bizde ordan gideriz yine en azindan bildigimiz yol yavas yavas gideriz. bizde signumla gececegiz o yolu. sagolasin .

BULGARISTAN KURCALI de feci cinayet... bu sabah erken saatlerde kircalide bir cocuk (17 yasinda) eve geldiginde annesinin cesediyle karsilasmis soylentilere gore kafasi ve bacaklari kesinlen ceset cocuk odasindaymis... ayrica 7 yasindaki cocukta kacirilmis... buyuk cocuk polise haber vermis arastirmalar sonucu 7 yasindaki cocuk ayni dairenin cati katinda olu bulunmus... olen kadinin kocasi gece mesaiye kalmis sabah eve cok gec gelmis... kusura bakmayin tam dogru durus anlatamadim ben kircalidenimde boyle bisinin burnumuzun dibinde olmasi cok sasirtti beni... haber kaynagini buldum ama bulgarca... insan boyle bisiyi nasil yapar bilmiyorum...

cok üzücü bir haber yazik olmus, heleki yasadigin yerde böyle olaylar olunca dahada bir aci oluyor.Allahim korusun böyle insanlarda.bir ocak daha söndü yazik, ve cok aci bir sekilde..

peki emrah abi nasil dersen sen daha iyibilirsin ha birde aklimdayken yaziyim son 2 gunde kar yagdi heryer bembeyaz bakalim subat sonuna dogru nolucak baya kar var sofyada...

evet bizim yasadigimiz yere cok yakin hatta kuzenimin maclarinda mac doktorlugu yapan bi abimizin gelini ve torunuymus olen... son olarak buyuk cocugun yaptigi soyleniyor hattada kesinlesmis galiba... ne insanlar var analarina kardeslerine neler yapiyolar

Burdayız bejanım,taa taa nabeysiniz?:D yeni katıleyrim aranıza 89 göçmeni biz. Araçlaanız kaç kubik :D

valla benim daha kubigi olan bi aracim bile yok... :) gerci sacma bi cumle oldu ama neyse :) bende 98 gocmeniyim yanlis degil 98 :)... siz nerdendiniz?

Geri