cadence iyimi

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar cadence iyi bir markamı ilk defa duyorum da tesisatcıya gitim kapı kolonlarını deyştirmek istedimm bunu tavsiye eti cok iyi dedi
vektra b comfort um var ön ve arkalar deyiştirmek icin toplam 250-300 arası olur dedi aslında kolonlarım sağlam kaliteli bir teyipte nasıl ses verir bilmem

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım gidipte 250 300 ona vericegine jbl takım mid taktır 160 ytl y ileriye donuk daha karlı benım fikrim

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
arkadasım gidipte 250 300 ona vericegine jbl takım mid taktır 160 ytl y ileriye donuk daha karlı benım fikrim

Katılıyorum. Normal kolon almak yerine JBL GTO 6507C gibi component (mid-tiz'de diyorlar) takım alman daha mantıklı. Teyple besleyip fena olmayan bir seste alabilirsin ilerde anfi ile besleme şansında olabilir.

Bende Vectra B aracımda kullanıyorum ben şimdilik teypten besliyorum tizleri oldukça iyi, anfi ile beslenen oval iki hoparlörün yanında bile oldukça iyiler.

Ben 2-3 hafta önce Adana'dan 130 YTL'ye aldım. Hepsiburada'da 140 YTL'den satışta.
İncelemen için link:

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251695&productid=otmurgto6507c

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol dostum bunlar orjinalin yerine sorunsuz oturyormu ön arka komple deyiştiricem de tvitırları kapı kolarına mı takyorlar
orjinaleri cıkarıp ta

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdasım ben kullanıyorum sorunsuz önlere compenant ları taktım arkalarda şimdilik orjın gayet memnunum taktırınca hak vericeksin saygılar

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cadence martası müzik sistemleri yarıimasında ödül almış bir marka.gercekten iyi ses veren basları var ama normal kolanları hakkında birşey diyemem.şunuda söleyim.jbl den okadar çok iyi performans bekleme.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katılıyorum. Normal kolon almak yerine JBL GTO 6507C gibi component (mid-tiz'de diyorlar) takım alman daha mantıklı. Teyple besleyip fena olmayan bir seste alabilirsin ilerde anfi ile besleme şansında olabilir.

Bende Vectra B aracımda kullanıyorum ben şimdilik teypten besliyorum tizleri oldukça iyi, anfi ile beslenen oval iki hoparlörün yanında bile oldukça iyiler.

Ben 2-3 hafta önce Adana'dan 130 YTL'ye aldım. Hepsiburada'da 140 YTL'den satışta.
İncelemen için link:

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251695&productid=otmurgto6507c

arkadaşlar jbl demişsiniz ama o midler tizler iş yapmaz ki fiyatından da anlamalısın 120 ye bile satıyorlar :(

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cadence iidir kardeş tavsiye ederim kullandım çünkü üst serileri özellikle çok ii adı aklıma gelmiyo ama öğrenir yazarım sana

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
arkadaşlar jbl demişsiniz ama o midler tizler iş yapmaz ki fiyatından da anlamalısın 120 ye bile satıyorlar :(

Çok iyi değiller ama sanırım berbatta sayılmazlar. Giriş seviye için fena sayılmaz kanımca. Şüphesiz biraz daha bütçeyle daha iyi markalarda alınabilir.

Öğrenmek amacıyla soruyorum;
Kapılara normal bir hoparlör takmak mı, yoksa crossover'lu bir component takmak mı? Hangisi daha iyi performans verir?

NOT: Sorumu yanlış anlamayın lütfen bilgi almak adına soruyorum.

Saygılarımla.