çakmaklik sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan serkan44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cakmaklik aldım goldmaster yanliz cok cizirti var bunu nasil gidere biliriz bu konuda bilgisi olan varmi acaba ?

Son düzenleme:
Ewet kardes radyo frekansı ile calisan

Yeni frekansta denediniz ? Veya bulunduğunuz yerde o anda fazla wireless cihaz varsa bundan dolayıda yapabilir .

Hm ben baska bisi duydum bu radyonun + kablosu varmis onu ayirirsak sorun kalmaz dediler ne kadar dogru bilmiyorum ama

Serkan bu cihazların en eksi yanı şehir içinde pek sağlıklı çalışmaz. Sürekli frekans girmesinden dolayı ses ve cızırtı olacaktır. Fazla bir şey bekleme derim.

Büyük şehirlerde yaşayan bazı arkadaşlar anten kablosunu veya anteni devre dışı bırakarak sorunları hallediyorlardı.Tabi buna bağlı olarak radyo kanallarını kullanamıyorsunuz sanırsam. Çünkü transmitterın(çakmaklık) yaydığı radyo dalgası, profesyonel verici kadar güçlü değil. Cızırtı yapması da başka radyo dalgalarının etkisindendir. Belki yardımcı olabilir; ama bana kalırsa elektronik aksamıyla fazla oynanmamalı aracın.

Bu ürün yerine güzel bir kaset adaptörü kullanacaksın mis gibi devam edeceksin ;)

Geri