calibranın kötü yanları nelerdir

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezbere al calibrayı eğer orası burası ellenmemişşe , amele işi aksesuardan arınmış durumdaysa yağ yakmıyosa ağır vuruğu yoksa .

DerKommisar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra gönül işidir , bir calibraya nasıl bakarsan ve onu nasıl kullanırsan sana öyle hitap eder . Devamlı eksikliklerini görüp moralini bozarsan ondan nefret edersin ama 2 tane kamyonu karşıdan otobus gelirken sollarken aldığın haz tarifsizdir . Kronik problemi sadece farların zayıf aydınlatmasıdır.

Sevgiler

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra gönül işidir , bir calibraya nasıl bakarsan ve onu nasıl kullanırsan sana öyle hitap eder . Devamlı eksikliklerini görüp moralini bozarsan ondan nefret edersin ama 2 tane kamyonu karşıdan otobus gelirken sollarken aldığın haz tarifsizdir . Kronik problemi sadece farların zayıf aydınlatmasıdır.

Sevgiler

far dedın de Eren, hakıkaten ne yapacagız bu far ısını gece onunu gorebılene askolsun xenon mecbur takacagız anlasılan

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sorun cikartmayan arabami var allah askina calibrayi tartisiyorsak soyleyeym citti proplemi eksoz ve tm calibralar bu proplemi kesinlikle yasamistir bununda cozumu opeltime servisinde mehmet bey, neden mehmet bey drseniz calibra ruhunu tasiyan ve severek yapan bir usta. Ben calibra icin evimi sattim alabilmek icin, vardi bitane olmadi ben calibra ustune tanımiyorum bakmiyolar arabaya, araba sefkat ister yakitina kadar arkasındaym,
Allah nasip ederse herkese hssettircem calibra ruhunu
NASIL BAKARSAN ONU GORURSUN, BAKTİNİZ BİCME BAGLI BU
İi forumlar
şu opeltime mehmet ustayı bana bi tarif etsene yeri yurdu nerdedir? :D:D:D

DerKommisar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları abi zenon yapacaz , yolu yok ( no way out , xenon) aynen boyle ingiliz sitesinde demişler d:

Anlayacagınız , allah vergisi merceklerimizi taçlandırma vakti gelmiştir. Lakin Bana tampon lazım ki arabanın önünü toparlayabiliyim.

Opel time d: serviste tampon varmıdır acaba yeliz hanımda?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları abi zenon yapacaz , yolu yok ( no way out , xenon) aynen boyle ingiliz sitesinde demişler d:

Anlayacagınız , allah vergisi merceklerimizi taçlandırma vakti gelmiştir. Lakin Bana tampon lazım ki arabanın önünü toparlayabiliyim.

Opel time d: serviste tampon varmıdır acaba yeliz hanımda?

bu hafta senın ısı cozecegım soz umarım tampon saglamdır

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim Eren bu arac ınternette olan kırmızı calıbraymıs ve sahıbı aracı parca parca degıl de komple satıyormus 4500 ytl ye ustelık ön tamponu da kırık bu bilgileri 1 saat önce amca oğlundan aldım telefonla sordu arkadasına ama cumartesı İbrahımle bulusup Kadıköyde bir yere daha bakacagız onun da haberi var onunla da konusmussun umarım oradaki saglamdır ya da vardır tampon bakalım kısmet

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca Burak ıcın de birkaç şey bakacagım bu hafta merak etmeyın mutlaka haber verırım sıze