CAR 2004 teybinde kaset adaptörü

ayazovina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Ben bugün Minton marka "Araç Kaset Adaptörü" aldım. iPhonum var ve kaseti takıp 3.5mm ucunu da iphone'a bağladım. Teyp kasette sürekli ileri geri yapıyor ve tahminimce şarkı taraması yapıyor. Okuduğum kadarıyla CAR 2004'lerde otomatik şarkı arama özelliği bulunmakta. Acaba bu özelliği nasıl kapatabilirim? Kitapçığında yazan herşeyi okudum ama bulamadım. Ne yaptıysam da olmadı. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

bende kullanıyorudm içini ince tornovida ile aç ne kadar çark lastik varsa sök ve tekrar kapat güzelce düzelir çünkü fonksiyonu yok o çarkların sadce önemli olan yer ortada metali öle deneyin saygılar.

bende kullanıyorudm içini ince tornovida ile aç ne kadar çark lastik varsa sök ve tekrar kapat güzelce düzelir çünkü fonksiyonu yok o çarkların sadce önemli olan yer ortada metali öle deneyin saygılar.

o zaman o ileri geri sarması bitmis mi oluyor? yani eğer kesin bir çözümse yapıcam zarar vermek istemiyorum kasetçalara. Saygılar.

arkadaşlar yok mu opel corsa C'si olup da CAR 2004 model teypde kaset adaptörü kullanan? Yardımınıza ihtiyacım var ne yapıcağımı şaşırdım :S

Böyle bişey okumuştum sanırım kaset adaptörünün dönen tırtıklı kısımlarını sökünce geçiyordu..Kesin bişey söyleyemem ama yinede bi deneyin isterseniz teybe dokunmadan geri dönüşü olan bi işlem bi kaybınız olmaz...

Böyle bişey okumuştum sanırım kaset adaptörünün dönen tırtıklı kısımlarını sökünce geçiyordu..Kesin bişey söyleyemem ama yinede bi deneyin isterseniz teybe dokunmadan geri dönüşü olan bi işlem bi kaybınız olmaz...
Bende niye yapmıyor o zaman yaw ilginç :)

tamam bu yöntemi deniyeceğim. Teypte yapmam gereken ayar var mı onu bilmiyorum işte. Bi tane düğme var CPS diye, o bildiğim kadarıyla otomatik şarkı buluyor. Onun kapalı olması gerektiğini biliyorum zaten onun dışında önereceğiniz birşey varsa kesinlikle denerim. Herkese çok teşekkürler.

tamam bu yöntemi deniyeceğim. Teypte yapmam gereken ayar var mı onu bilmiyorum işte. Bi tane düğme var CPS diye, o bildiğim kadarıyla otomatik şarkı buluyor. Onun kapalı olması gerektiğini biliyorum zaten onun dışında önereceğiniz birşey varsa kesinlikle denerim. Herkese çok teşekkürler.

dediğim gibi içini açın kaset adaptörünün sökün çarklarını sıkıntı olmaz kaç ay kullandım memnun kaldım 2gb da mp3 player takmıştım güzeldi. saygılar

Geri