car 300 teybimi kaça satsam iyidir

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Aracımdaki orjinal teybi satacam artık boş boş evde durmasın sizce kaçtan gitti gidiyorsa koyayım teybi aracım opel astra g kasa

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
pek alan olacağını sanmam nette. yine de her malın bir müşterisi blunur. sanayide felan müşterisi çıkabilir belki. özellikle arabasını satarken teybini vermek istemeyen vatandaşlar alır onu. 50 ytl civarı satabilirsen öp ve başına koy

Son düzenleme:

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek alan olacağını sanmam nette. yine de her malın bir müşterisi blunur. sanayide felan müşterisi çıkabilir belki. özellikle arabasını satarken teybini vermek istemeyen vatandaşlar alır onu. 50 ytl civarı satabilirsen öp ve başına koy
abı pıyasayı mı dusuruyor ne

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Gitigidyora açık arttırmaya ver gidecegi degeri kendi bulur.
Ben 2 ay önce 80-ytl ye satmıştım ama çok temizdi
Ama sen fenerbahçe'liymişsin Ortalama fiyat 50-Ytl

Ama aracın duruyosa satma. ilerde satarken takarsın orjinalini.

Son düzenleme:

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta 60 YTL ye Ankaradan bi abiye sattım.Sahibinden.com a ilan ver gerisi kolay..

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence satma bende çıkarttım attım dolaba duruyor 50 ytl için değmez 150 200 etse sat dicemde lazım olur satarken falan sonra bulması zahmetli oluyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali dünyaaa para!! 600 den fazla sanırım

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
abı pıyasayı mı dusuruyor ne
estağfurullah olur mu öyle şey hatta piyasası yüksek olsa daha fazla işime gelir. ben opel oto teyp satışı yapıyordum ama daha yurtiçinden almadım hiç. MOKIA da teyp konusundan iyi anlar. CAR400 bile 50 ytl'ni üstünde zor satılıyor. CCR600'e 100 ytl üstü müşteri bulamadım. CDR500 var iki aydır satamadım. yani piyasa ölü. dediğim gibi o teybi aracını satıp teybini satmak istemeyenler alabilir. dreksiyon kumandasıyla uyumlu değil. bunlar benim düşüncelerim ama bu fiyat üzeri satabilirsen helal olsun derim valla.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah olur mu öyle şey hatta piyasası yüksek olsa daha fazla işime gelir. ben opel oto teyp satışı yapıyordum ama daha yurtiçinden almadım hiç. MOKIA da teyp konusundan iyi anlar. CAR400 bile 50 ytl'ni üstünde zor satılıyor. CCR600'e 100 ytl üstü müşteri bulamadım. CDR500 var iki aydır satamadım. yani piyasa ölü. dediğim gibi o teybi aracını satıp teybini satmak istemeyenler alabilir. dreksiyon kumandasıyla uyumlu değil. bunlar benim düşüncelerim ama bu fiyat üzeri satabilirsen helal olsun derim valla.

Yazdığın fiyatlar halen geçerli mi?:)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Yazdığın fiyatlar halen geçerli mi?:)
şu an elimde sadece ccr 600 var cdr 500 de var satılık ama opel sohbetler bölümünde görmüşsündür arabam serviste olduğu için üzerinden alamam şu anda. CCR 600 düşünürsen görüşelim