Car 400-cdr 500

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar.merak ettiğim bir konu var bilgilerinizi esirgemezseniz sevinirim. car-400 ve cdr-500 ün öndeki çıkan panelleri aynı.herhangi bir car 400 ün ön paneli cdr-500 e veya öteki ötekine uyarmı.uymazsa uyması için ne gibi bir işlemden geçmesi gerek.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Uymuyo arkadaşım. Ben brak CDR 500 ü iki aynı car 400 ün panellerini değiştirdim denemek için teyp açmadı Ekran Diğer teybin paneli takılı olduğu halde PANEl de kaldı. Yani kendi panelini istiyor.

Sen neden öyle bişey yapmak istiyosunki tuşlar mı silindi.? Sunu yapabilirsin pilastik kasalarını değiştrebilirsin.

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece meraktan sordum yani laf olsun die.cdr-500 gibi heleki car-400 gibi bi cihaz kullanma kabiliyeti yok bende sadece geçenlerde 2 ayrı opele bindim ve tuş takımlarının aynı olduğunu gördüm meraktan topic açtım.ilgine teşekkürederim dostum. bu arada astra şekilli çımış :))

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
evet kesinlikle uymuyor hele de car 400 philips cdr 500 de siemens veya delco olduğu için hiç uyma şansı yok. iki tane delco cdr500 güvenlik panelini denedim ben onlar da olmadı. bazıları da uydğunu söylemişti daha önce

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ok az siemens car 400 var geneli philipstir