car 400 kod girme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mst74
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mst74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda gördüm ama benim sorun 2000 1.6 vectra carr 400 teyp kodunun giremiyorum kontağı actım olmadı arabayı çalıştırdım olmadı kodları var ama sorun hiç bir şey gelmiyor teybin acıldığı belli olmuyor acma düğmesi sonu yok ne tam acılıyor ne tam oyüzden bilemiyorum hiçbir yazıda yok yardımcı olursanız sevinirim tşk.:confused:

arkadaşlar forumda gördüm ama benim sorun 2000 1.6 vectra carr 400 teyp kodunun giremiyorum kontağı actım olmadı arabayı çalıştırdım olmadı kodları var ama sorun hiç bir şey gelmiyor teybin acıldığı belli olmuyor acma düğmesi sonu yok ne tam acılıyor ne tam oyüzden bilemiyorum hiçbir yazıda yok yardımcı olursanız sevinirim tşk.:confused:

Teybin açıldığı belli olmuyor derken
Bilgi ekranındaki tarih kayboluyormu. teybin tuş ışıkları yanoyormu.
Hiç tepki yoksa Siğortası atmış olabilir. teybi söküp bakın bi.
Eger teyp açılıyor ekranda SAFE kalıyor ise teybi kontak açıkken AS ile açıp bekledin Kod bi süre sonra gelir.
AS ile bassanızsa SAFE kalıyo ise teybe kontak voltajı gitmiyor olabilir. siğorta panelinden sigortasına bakın atmış olabilir.

ne kontağı kontakla falan ilgisi yok.

AS basılı tut ve o anda teybi aç sonra AS ye basılı tutarken biip sesi ile SAFE yerine kod girme erkanın gelecek. yani as ye uzun basılı tutuyorsun.

4 haneli kodunu 1234 kanal tuşlarına basa basa giriyorsun

yeniden AS ye basılı tutuyorsun. Biip sesi gelince olay bitti.

hadi geçmiş olsun.

anladığım kadarıyla siz açma düğmesini çevirip duruyorsunuz. o düğmeyi çevirmeyeceksiniz. ona basacaksınız.

İnsanlara yanlış bilgi verme
ilğisi olup olmadığını teybni sökünce anlarsın..

daha bugün teybi açtım ve en az 5 kere o işlemlerle kodu girdim.. sorun varsa alayım .. bak bunu 2. defa yapıyorsun bana soru sormadan benim hakkımda kesin yargılar yazma mümkünse.

daha bugün teybi açtım ve en az 5 kere o işlemlerle kodu girdim.. sorun varsa alayım .. bak bunu 2. defa yapıyorsun bana soru sormadan benim hakkımda kesin yargılar yazma mümkünse.

Ben senin hakkında değil CAR 400 hakkında yargı belirtiyorum.
Kendi aracına baktır sorunlu ozaman.

"ne kontağı kontakla falan ilgisi yok" mu varmı kullanım klavuzunu açıp okursan görürüsün.
mesaj yazarken biraz daha düşün.
Gerçi sen şimdi muhalefet olmak için klavuzu da yanlış yazmışlar dersin ya neyse başka bişey demiyorum aşağıda ne olduğu gayet açık yazıyor zaten. Bilmemek ayıp değil. Ama bilmeden bu şekilde insanlara yanlış bilgi verme..
adszjfx.jpg

Ben senin hakkında değil CAR 400 hakkında yargı belirtiyorum.
Kendi aracına baktır sorunlu ozaman.

"ne kontağı kontakla falan ilgisi yok" mu varmı kullanım klavuzunu açıp okursan görürüsün.
mesaj yazarken biraz daha düşün.
Gerçi sen şimdi muhalefet olmak için klavuzu da yanlış yazmışlar dersin ya neyse başka bişey demiyorum aşağıda ne olduğu gayet açık yazıyor zaten. Bilmemek ayıp değil. Ama bilmeden bu şekilde insanlara yanlış bilgi verme..

sevgili mokia,

ortada aküsü çıkan bir araç mı var ???

yine diyorum ki aküsü değil sadece teybi çıkan bir araç için üstteki mesajım geçerlidir.

hadi size kolay gelsin.

not: çok güzel bir mesaj yazmışsın teşekkürler.

sevgili mokia,

ortada aküsü çıkan bir araç mı var ???

yine diyorum ki aküsü değil sadece teybi çıkan bir araç için üstteki mesajım geçerlidir.

hadi size kolay gelsin.

not: çok güzel bir mesaj yazmışsın teşekkürler.

Valla komiksin demek teybi çıkan için üsteki dediğin geçerli: )
Orada akü den kasıt enerjinin kesilmesi.
Ayrıca orada aküsü sökülmüş demiyor.
Akü geriliminden ayrılmış cihaz diyor..
Ha aküyü sökmüşsün ha teybi sökmüşsün ikiside aynı şey ayrıca bunu ayırt edemiyormusun.?
Edemiyorsan sen öyle bilmeye devam et ne diyim.

Son düzenleme:
:D tamam sen kontağı açarak yap ..

ya yeniden teybi açtırıp video çektirmeyin bana açacak biri varsa açsın teybini aux girişi de yapsın hazır açmışken birde video çeksin :)

Geri