Car 400 Teyp'de Amfi tetikleme ucu var mı ?

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G aracımda car400 kullanmaya devam ediyorum,Amfiye bağlı şuanda fakat amfi tetik kablosunu hangisine bağlayacağımı bilmiyorum dolayısı ile manuel tuş yardımı ile amfinin elektrğini kesmek zorunda kalıyorum ve bu çok sıkıcı birşey,sormak istedğim şey soketlerden hangisi tetik olarak kullanabilirm veya car400'de bu özellik mevcutmudur

anfiyi kontaga baglasan olmazmı eger olur dersen teybin soketini karşına alcak şekilde tut en alt sokette sagdan 2. olması kazım düz kırmızı renkli kablo oraya kontak açıkken elektrik geliyo.kontakla açılır kontakla kapanır anfi

car 400 zaten kaset çalar bir teyp amfi tetikleyici dediğiniz remoote kablosu.car 400'e amfi bağlamak için bir dect çevirici kullanmış olmanız lazım dect çeviricide remoote var...

Amfi uyduruk birşey,işimi görüyor o ayrı,teybin direk hoperlör çıkışlarına bağlı amfi,yüksek giriş mevcut amfide teypden direk amfiye giriyorum yani arada bi çevirici vs yok geriye sadece amfinin teyple birlikte açılıp kapanması için gerekli bağlantı kalıyor,
opel_tid_6.jpg

A sırasından 6 numaralı pinmi oluyor kontak kablosu

Amfi uyduruk birşey,işimi görüyor o ayrı,teybin direk hoperlör çıkışlarına bağlı amfi,yüksek giriş mevcut amfide teypden direk amfiye giriyorum yani arada bi çevirici vs yok geriye sadece amfinin teyple birlikte açılıp kapanması için gerekli bağlantı kalıyor,
opel_tid_6.jpg

A sırasından 6 numaralı pinmi oluyor kontak kablosu

evet a sırası 6.pin ILL yazan kontak açılınca elektrik geliyo o uca

o zaman kontak yerine teyp'in içinden bi yerden alın... sadece teypin açma tuşuna basıldığı anda çalışan biryerinden...

ILL yazan uca birşey bağlama multitimeri bozarsın.
A soketinde 5 numaralı AA yazan uç CAR 400 ün tetikleme güç çıkışıdır.
Teybi açtıgıda 12V verir kapattıgında kesilir.
Anfini bu uçtan tetiklybilirsin.
Yalnız anfin fazla akım çekeceği için bu uctan direk anfine enerji verme sadece mevcut kullandığın anahtra bir röle takıp bu uçtan röleyi tetikle.

opel_tid_6.jpg

ILL yazan uca birşey bağlama multitimeri bozarsın.
A soketinde 5 numaralı AA yazan uç CAR 400 ün tetikleme güç çıkışıdır.
Teybi açtıgıda 12V verir kapattıgında kesilir.
Anfini bu uçtan tetiklybilirsin.
Yalnız anfin fazla akım çekeceği için bu uctan direk anfine enerji verme sadece mevcut kullandığın anahtra bir röle takıp bu uçtan röleyi tetikle.

opel_tid_6.jpg

cengiz abiiiiiii sen çok yaşaaaaaa canımmmmm fedaaaaaa olsun sana :D abi sagol gerçekten ben yanlış yönlendirdim demekki istemeden de olsa :sopa::o:o

o teyp te anfi çıkışı varmıki ?

Geri