Car2004 ve Cd30Mp3

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan browerdi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaptığım araştırmalar sonucunda aramızda Car 2004 ve CC20den CD30 Mp3 e geçen epey bir arkadaş var..
CC20 kullananlar şanslı olanlar fazla bir efor harcamadan işleri halloluyor..

Benim sorum şu:
Car 2004 soket ünitesi farklı olduğu için değişiyor bu kabul...
Ancak görüntüsü aynı olduğu halde ekranın da değişmesi gerekiyormuş(TID)..
Tid değiştirmeden bu işi halledebilen varmı?
Yok ise tid maliyeti hakkında bilgisi olan varmı?

TID karakterleri ve daha önemlisi anakartı farklı, dolayısı ile cd30mp3 taktığında uyuşmuyor hernekadar soket kafalarını da uydurabilsen.. dolayısı ile çıkma bir 2004 üstü TID ekran bulmak gerekiyor:)

TID karakterleri ve daha önemlisi anakartı farklı, dolayısı ile cd30mp3 taktığında uyuşmuyor hernekadar soket kafalarını da uydurabilsen.. dolayısı ile çıkma bir 2004 üstü TID ekran bulmak gerekiyor:)

Peki bu Astra H essentiadaki ekranlar bizdeki TID ler ile aynımı acaba?
Blaupunkt servisi ile görüştüm soket ayarlamasının kolay olduğunu söyledi...
Gerçi şimdi bu TID in yenisini aldığızda eski TID in yerine cuk diye oturacakmı yoksa onadamı ayar gerekiyor..Şapka değişimi, kablo değişimi vs gibi?:sorry:
Astra-G-TID-hinten.jpg

einzelteile.jpg

Son düzenleme:
oturma yerinde fark yok, kablo soketi değişecek sadece, eski ekranı da çıkmacıya havale edersin :)

Sağol umutcum sende olmasan yüzümüze bakan yok...

bakan var da cevap veren yok abi :) mokia daha da iyi yardımcı olur sana.. uzman bu konuda..

Servisle görüştüm..Daha önce hiç yapmadık hödö bödö tüm tesisat değişmesi lazım...Fiyat veremem dedi..
Öbür servisi aradım 410 milyon fiyat çekti tid için çıldırmış bunlar ya... :sorry:

ya arkadaşlar güncel konulara bakıyordumda siz neyden bahsediyorsunuz tid car2004 falan bunlar arabanın hangi parçası ile alakalı?

arkadaşlar çıkmacılarda yani hurdacılarda tıd ekran var en azından ankarada bol fiyat ne isterler bilmiyorum arka soketi tesisatı komple verirler genelde tesisatın soketlerini kesmiyorlar tesisatla beraber satılıyor buda maliyeti artırıyor

Geri