CCRT 700 AUX yapmak

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mucaxid
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mucaxid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar aracimda PHILLIPS CCRT 700 CD changerli teyp var. Buna AUX yaparken changerin girishlerine mi baglanti yapmak gerekiyor? Bende zaten changer iptal edilmish. Peki AUX-la temiz ses almak mumkunmu ve bir de teybin kendi tushlariyla sharkiyi degismek, durdurmak gibi bir fonksiyon yapmak mumkunmu. Onceden tesekkurler.

Ekli dosyalar

• CCRT 700.webp
    CCRT 700.webp
    56.3 KB · Görüntüleme: 35
CC changerin girişinden bağlantı yapamazsın.
Teybin içinden uygun yerden alınırsa temiz ses alırsın.
Aux a bagladıngın cihazı teyp üzerindden parça değiştrenezsin öyle bişey olmaz.

Cengiz abi CD changerin girishinden derken changerden cikan kablolarin teypde birleshdigi girishleri kastetmishtim. Peki FM transmitterin 3.5mm audio jack-i var bunu teybe AUX girishi ile birleshtirsek, ve transmitterin uzaktan kumanda alqilayicisini aracin uygun bir yerine yerlestirsek nasil olur?

Ekli dosyalar

• 11ccrt700_pin.webp
    11ccrt700_pin.webp
    8.2 KB · Görüntüleme: 13
Cengiz abi CD changerin girishinden derken changerden cikan kablolarin teypde birleshdigi girishleri kastetmishtim. Peki FM transmitterin 3.5mm audio jack-i var bunu teybe AUX girishi ile birleshtirsek, ve transmitterin uzaktan kumanda alqilayicisini aracin uygun bir yerine yerlestirsek nasil olur?

Ben de o girişi diyorum. orda ses girişi yok. kodlu olarak iletişim kuruyor.
o yüzden ordan ses giremezsin.
Öncelikle teybe nasıl ses girebilirsin onu bul. Daha sonra ister mp3 bağla ister başka bişi o sonraki iş.

Merhaba arkadaslar aracimda PHILLIPS CCRT 700 CD changerli teyp var. Buna AUX yaparken changerin girishlerine mi baglanti yapmak gerekiyor? Bende zaten changer iptal edilmish. Peki AUX-la temiz ses almak mumkunmu ve bir de teybin kendi tushlariyla sharkiyi degismek, durdurmak gibi bir fonksiyon yapmak mumkunmu. Onceden tesekkurler.

bu teyp orjinal teypi mi olmadı bir tane kaset adaptörü alın uğraşmaktan iyidir. telefon özelliği nasıl oluyor peki bu teypin.

Evet teyb orijinal aracin ustundeki. Kaset adaptoru dediginiz nedir? Ne ishe yariyor? Telefon ozelligini kullanmak icin sim kart alirken kredi kartina benzer bi kartin uzerinde oluyor hani. Onu ordan koparmiyoruz aynen kredi karti gibi teybin ozel yerine onden takiyoruz tamamdir. Mid ekranda telefon icin ozel bir ekran var. Orda anten falan hepsini gosteriyor. Sms okumak mumkun. Bu yuzden teybi degistirmek istemiyorum.

Geri