cd changer code yardım!!!

vectra-cdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
opel vectra cdx aracımı ikinci el olarak aldım ve bana verilen cd changer code hatalı. aracımı ilk satan bayiye sordum onlarda sadece teyp code var ve aracın ilk sahininde cd changer code olacağını sölediler. bu kişiye de ulaşmam biraz imkansız.
opel yetkili servis de bi çözüm bulamadı. bi kaç yere sordum code kırılması gerektiğini sölediler. o da 40 tl civarı. bi öneriniz veya ankara da bu işi daha hesaplı yaptırabilecem bi yer var mı?
teşekkürler.

ilk satan bayide nasıl sadece teyp kodu var. teyp kodu varsa onun yanında changer kodu da vardır zaten. Sizde teyp kodunun yazılı olduğu kart varsa changer kodu da aynı kartadaır. GM Türkiye'yi ara onlardan iste istersen bi.
Kod yoksa yapacak birşey yok kırdıracaksın. Oda buradan olacak birşey değil. kırma için 30 - 40 TL civarı normal ama changer saglammı saglam değilse hiç ugraşma.
changer ile sorun yaşyan bi sürü arkadaş var forumda.

Son düzenleme:
teşekkürler
maalesef teyp kodunun yazılı olduğu kart yok. GM Türkiye'yi aradım ve onlarda olmadığını sölediler.
olmadı kırdıracaz ama dediğiniz gibi cd changer çalışıyor mu onu da bilmiyorum. boşuna masraf yapmasak

bir yetkili servise gir olar netden almanyadan hemen öğreniyorlar masraf olarak aldıkları 50 tl kırdırman daha uygun olaak sanırım

keçiörende bi yer vardı kartını atmadıysam bakayım bi tam adresine 20-30tlye yapıolar sana koduda veriolar bidaha aynı sey olursa kodunu kullanıyosun

merhaba arkadaşlar;
bu code problemini hala sonuçlandıramadım.gerek GM Türkiye olsun gerekse aracın satıldığı bayii olsun bu cd code para karşılığı elde edebileceğimi belirttiler. almanya ya fax ve ya mail çekilecekmiş de... nasılsa teyp code var cd code yok.
nese yapabilecek pek bişe yok galiba. tek çare kırdırmak. keçiörende bu işlemi yapan bi yer olduğunu söleyen arkadaş nerde olduğunu mesaj atarsan sevinirim.
teşekkürler...

kart'ını kaybetmişim yarın gitcem o tarafa işim var geçerken kartını alıyım yazcam yarın akşam sana

arkadaşlar ilgili ve alakanıza teşekürler.
biraz uğraştık ama (aslında bayağı :))Çok Şükür bugün itibari ile sorunu olumlu bi şekilde sonuçlandırdım. ankarada bi yetkili servise gittim aracın çıkış yaptığı şube ile irtibata geçtim olmadı cd code temin edemediler.
ben de kırdırmak zorunda kaldım ve şu anda kullanıyorum.
eğer ankarada böle bi sorunla karşılaşan olursa yardımcı olmaya çalışırım kartını aldım adres bilgilerini paylaaşabilirim.

arkadaşım adresi verirsen sevinirim..

Geri