cd changer emilatoru

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar,
sızlerden yardım beklıyorum.car 600 teyıp var aracımda ve cd changer emılatoru takmak ıstıyorum bu cd chenger emılatorunu almanyadan gelen akrabalarıma soyleyıp getıtırcem ama bır turlu bulamadım .acaba almanyada bula bılırmıyım ...
yardımınızı beklıyorum arkadaslar

xcarlink diuorsunnuz herhalde. opel için yok bildiğim kafarıyla.

cd changer a wericeğin parayla , direksiyondan kumanda edebilceğin bi model seç pioneer falan daha ucuz maliyetli olur hem ses kaliten harika olur hem mp3 ün olur vs vs. alt ba$lıklarda pioneer la ilgili çalı$ma war direksiyon için ordan uygun bi model bul bence kendine , sadece fikir wermek istedim tabiki..

slm arkadaslar
goktan karde fıırlerın ıcın tesekkur ederım.bıde su var zaten bende cd changer var ne gereği var baska bı teyıp almaya.bıde su var aracın iç aydınlatmaları turuncu sımdı teyıp alcam o iç aydınlatma gotuntusunu bozacak teyıp o guzelliği bence hıc gerek yok ama oyle bı alet olsa xcarlınkkın opel ıcın uretse 10 numara olcak cd atlama derdı yok cd cızılıp okuma derdı yok opel ıcın cıkarsalar ılk alacak ınsan benım .neyse goktan genede yardımın ve onerın ıcın tesekur ederım

Fırat o arkadaş yazılım konusunda uzman. Boş vakit bulursa sistemi çözmesi gerek.
Teyp ile CD changer arasındaki iletişim sadece data ve belli protokol ile oluyor.
sesi de dataya çevirip yolluyor.
Yani hemen olabilecek birşey değil.
Ama opel için neden yapılmamış bugüne kadar anlamadım.
Bi sebebi vardır diye düşünüyorum. PHILIHPS koruma koymuş olabilir.
Senin şu etapta şunu yapman daha pratik olabilir.
CD Changerin içine okuyabileceği orjinal bi CD koyup.
Changerin içinden ses girişlerini ayırıp üzerine koyacağın bi aux jakına almak.
Changere geçince CD yerine Aux a takılı telefon yada mp3 playerin sesini almak.
Ama nası yapılır araştırman gerek biraz.
http://www.carnlink.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref=G3OP&type=39&code_lg=lg_fr&num=4

Son düzenleme:
Geri