CD CHANGER -- kopya cd ler

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araçta ccr-600 var dolaysıyla torpidoda cd changer.orjinallerde hiç bi sorun yok ama kopya track leri okumuyo.
denemediğim şey kalmadı.:mad:
kopya cd leri okutan arkadaşlar varmış.:confused:
--------------------------------
hangi marka cd
hangi yazım programı
ve hangi hızlarda yazıyorlar
--------------------------------
ccr-600 kullanan arkadaşlar varsa kopya cd lerde yardımını bekliyorum

:D BENDE :D BENDE :D aynı sorun bende de var açıkcası. çözemedim bir türlü. zaten kullanmıyorum artık. radyo neyime yetmiyor :D:D:D:D

kalitali cd şart. ben çok cd denedim en son diamond marka teflon cdleri okutmayı başardım artık hep aynı cd den alıyorum. bi de yazım hızı önemli. en düşük hızda yazıcaksın. forumda bu konu yazılmıştı daha önce ararsan belki daha fazla bilgi bulabişlirsin.

valla onu bunu bilmem volvo'nun cd çaları okuyor. philips cd changer okumuyo. olaya bak :S:S:S

eğer kalite bir cdye çekersen okuyor.benim cd çalardada aynı sorun vardı.ben bu yolla hallettim.TDK cdlerini tavsiye ederim.Nero kullanıyorum ve 24 le yazıyorum..

Benim arabada da aynı cd changer'dan var. Cd yazarken nerodan yazıyorum. Düşük hızda yazınca daha iyi oluyor gibi. Ayrıca yazdırırken "Normalize all audio files" ve "No pause between tracks" seçeneklerini aktif hale getirerek yazıyorum. Okumadığı çok nadir oluyor bu yöntemle. 30 cd yazdırdıysam 2 tane okumamıştır. Ama bunları yapmayınca genelde okumuyordu. Bi de böyle dene istersen

Geri